Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES A SINIFI HATCHBACK KONSEPTİNİ ŞANGHAY OTOMOBİL FUARINDA TANITACAK

Mercedes A-class hatchback will introduce the concept of the Shanghai Motor Show Mercedes-Benz üçüncü nesil A sınıfının radikal görünü...

Mercedes A-class hatchback will introduce the concept of the Shanghai Motor Show

Mercedes-Benz üçüncü nesil A sınıfının radikal görünümünün, havalı iç kısmının ve değiştirilmiş mekanik düzeninin ön izlemesini sunan yeni bir konsepti tanıttı.

Concept A adındaki hatchback bu ay Çin’deki Şanghay Otomobil Fuarı’nda halka tanıtılacak. Araç 2012 yılında Avrupa’daki galerilerde yerini alacak.

Yeni A Sınıfı, belirgin motor kaputu ile Audi A3’e, BMW 1 serisine ve Volkswagen Golf’e benzer iki kutulu bir siluete sahip. Mevcut A sınıfının, neredeyse ön farlarından başlayan A sütunu ile tek kutulu bir profili var.

Mercedes-Benz daha belirgin bir burun kısmına, daha düşük bir tavan hattına ve dikkat çekici ayrıntılara sahip bu yeni tasarım giriş seviyesi modelin, genç müşterilerin ilgisini çekeceğine inanıyor.

A sınıfı önemli bir değişimin parçası olarak geçen sene çok beğenilen F800 Style da dâhil, son zamanlarda tanıtılmış bir dizi Mercedes konseptinde kullanılan tasarım öğelerine sahip.ntvmsnbc

Hiç yorum yok