Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES BAHAR KAMPANYASI

Mercedes-Benz, B serisinde 40.000 TL’lik kredi için 40 ay vadede yüzde 0.40 faizli kredi kullanma imkânı sunuyor. Ayrıca, yenileme öncesi C ...

Mercedes-Benz, B serisinde 40.000 TL’lik kredi için 40 ay vadede yüzde 0.40 faizli kredi kullanma imkânı sunuyor. Ayrıca, yenileme öncesi C serilerinde, 50.000 TL'lik kredi alındığında, bir yıl sonra, ara ödeme olmadan, yüzde 0 faizle geri ödeme imkânı sunuluyor.

Mercedes-Benz E-Coupé ve E-Cabrio modellerinde ise aylık % 0.74 faizli kredi imkânı bulunuyor. Mercedes-Benz, kamyon grubunda 6x2 kargo segmentinde Nisan ayı alımlarında da cazip fırsatlar sunuyor.

Verilen kredi desteğiyle müşteriler, sıfır faize varan uygun kredi koşullarıyla araç alımı yapabiliyor. Bunun yanında eski aracını değiştiren Mercedes-Benz müşterileri de TruckStore aracılığıyla çok uygun takas imkanlarından faydalanabiliyor.

Ayrıca Mercedes-Benz Collection shop ürünlerinde, 31 Mart tarihinden itibaren, 10 Mayıs’a kadar geçerli olmak üzere kampanyalı ürünlerde % 50 indirim fırsatı sunuluyor.

Daha fazla detay mercedes yetkili satıcıları ve mercedes web sitesinde

Hiç yorum yok