Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MODELİ SEÇMEK SİZDEN DOSYA MASRAFI TOYOTA’DAN

Toyota Finans Sistemi ile Mart ayında dosya masrafı olmaksızın yüzde 0.80 faiz oranı ile 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri ile Toyota s...

Toyota Finans Sistemi ile Mart ayında dosya masrafı olmaksızın yüzde 0.80 faiz oranı ile 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri ile Toyota sahibi olmak şimdi çok kolay. İsterseniz ödemelerinize Temmuz ayında başlayabiliyor veya vadeli takas opsiyonu ile 3 ay ek süreden kararlanabiliyorsunuz.

Kişiye özel cazip ödeme koşulları ile herkesin Toyota sahibi olmasını hedefleyen Toyota Finans Sistemi, Mart ayında da fırsatlar dünyasının kapılarını aralamaya devam ediyor. Toyota Finans Sistemi ile hayallerindeki Toyota’ya kavuşmak isteyenler, Mart ayı boyunca dosya masrafı ödemeden, yüzde 0,80 kredi faiz oranı ve 60 aya kadar uzanan vade seçeneklerinden yararlanabilecekler.

Türkiye geneline yayılan Toyota Plazaları ziyaret eden müşterilerini kısa zamanda Toyota sahibi yapmayı hedefleyen Toyota Finans Sistemi’nde bütün işlemler tek bir noktadan ve 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Vadeli takas opsiyonu ile yeni bir Toyota almak isteyenlere de eski otomobillerini satmaları için sunulan ek üç ay süre büyük kolaylık getiriyor. Toyota Finans Sistemi ile üstün teknoloji ürünü Toyota’lara sahip olmak isteyenler yüzde 100’e varan kredi kullanma imkanından yararlanabiliyor ve ödemelerine isterlerse Temmuz ayında başlayabiliyorlar.

Mart ayında büyük indirimler sürüyor...
Mart ayı boyunca 5 bin TL peşinat ve aylık 500 TL’den başlayan taksitler ile Toyota sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyada; Toyota’nın D segmentindeki başarılı temsilcisi Avensis 4 bin TL’ye varan indirim ve 53 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Mart ayında ayrıca SUV segmentinin önemli oyuncusu Toyota RAV4 5 bin TL ve gözde hatchback Auris 2 bin 500 TL’ye varan indirimle sunulurken, Corolla, Yaris ve Verso bin TL indirimle Toyota Plazalar’da yerini alıyor.


Hiç yorum yok