Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTADAN CENEVREDE HİBRİD ATAGI TOYOTA YARİS HSD VE TOYOTA PRİUS+

Lider hibrid üreticisi Toyota, bu sene Cenevre Motor Show’da çevreci teknolojilerine olan güvenini bir kez daha gözler önüne serecek ve tam ...

Lider hibrid üreticisi Toyota, bu sene Cenevre Motor Show’da çevreci teknolojilerine olan güvenini bir kez daha gözler önüne serecek ve tam hibrid teknolojisinin ürün gamına yayılımına hız verecek modellerini sergileyecek.

Cenevre, Toyota’nın Avrupa’daki geleceğine işaret eden Yaris HSD konsept ve dünyanın favori hibrid otomobilinin yeni versiyonu Prius+ modellerinin dünya prömiyerlerine sahne olacak.

Çevreci teknolojilerin lideri Toyota’nın 2011 Cenevre Motor Show standı kanıtlanmış tam hibrid teknolojisine ayrılacak.Tam hibrid teknolojisinin sürdürülebilir ulaşım için temel çözüm olduğuna inanan Toyota, tam Hibrid Araçlar (HV), Plug-in Hibrid Araçlar (PHV), Elektrikli Araçlar (EV) ve yakıt hücreli Hibrid Araçlar (FCHV) ile gövde gösterisi yapacak.

Toyota’nın Avrupa’daki geleceği: TOYOTA Yaris HSD Konsept
Avrupa’nın en büyük pazarı olan B segmentine yönelik tasarlanan Toyota Yaris HSD konsept de ilk kez Cenevre Motor Show’da sahne alacak. Toyota’nın hibrid teknolojisinin Avrupa’da daha geniş kitlelere ulaşması hedefinin önemli bir adımı olan Yaris HSD Konsept, aynı zamanda Toyota’nın geleceğe yönelik dizayn yaklaşımına da ışık tutacak.

Avrupa’nın ilk 7 koltuklu tam hibridi Toyota Prius+


Cenevre’de ilk kez boy gösterecek bir yeni model ise Prius+ olacak. Dünyada 2 milyon adedin üzerinde satışı ile kendi başına bir marka olan tam hibrid Prius’un Avrupalı müşterilerin çok yönlü ihtiyaçlarına cevap verecek 7 koltuklu versiyonu olan Prius+, iç hacim ve yolcu kapasitesinde önemli bir artış sunuyor.

Prius DNA’sının tüm özelliklerini taşıyan Prius+, aynı zamanda MPV pazarındaki 7
koltuklu araçlar içerisinde yakıt tüketimi en düşük otomobil olarak dikkat çekiyor.

Hiç yorum yok