Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAİ İ40

Hyundai’i serisinin en büyüğü i40’ın ilk resmi fotoğraflarını yayınladı. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda düny...

Hyundai’i serisinin en büyüğü i40’ın ilk resmi fotoğraflarını yayınladı.

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda dünya prömiyerini station modeliyle yapacak olan i40’ın Avrupalı müşterilerin otomobil zevklerine uygun olarak tasarlanmış olan sedan versiyonu ise yıl sonuna doğru kendini gösterecek.

Markanın yeni kullanmaya başladığı “New Thinking. New Possibilities-Yeni Yaklaşım. Yeni Olanaklar” sloganıyla birlikte düşünüldüğünde, D segmentinde rekabet edecek olan yeni i40’in Hyundai’nin Avrupa’daki geleceği olduğunu söylemek pek yanlış olmaz.

Insignia, Mondeo, Avensis gibi modellerle rekabete girmeye hazırlanan yeni i40, ilk bakışta hiç de geri kalacakmış gibi görünmüyor. ÜRÜN GAMI ‘i’LEŞTİ “Tüketiciler ve araçlar için yeni fikirler ve imkânlarla yepyeni bir değer oluşturmak” istediğini açıklayan Hyundai bu yeni anlayışıyla başlattığı i serisinde 10’dan 40’a ulaştı. SUV’leri temsil eden ix’ler de dahil edildiğinde markanın tüm ürün gamını ‘i’yileştirdiğini söylemek mümkün.

4 FARKLI MOTORLA PİYASADA OLACAK
2 benzin ve 2 dizel motorla satışa sunulacak olan i40 Start-stop sistemi, düşük sürtünme katsayılı lastikler gibi tasaruf amaçlı donanıma da sahip. i40 CO2 salımını da km’de 119 grama kadar çekiyor.

Bir station wagon olması nedeniyle 553 litrelik bir bagaj kapasitesi sunabilen araç arka koltukların katlanmasıyla 1.719 lt’lik düz bir yükleme alanına da sahip oluyor.Haberturk

Hiç yorum yok