Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Toyota’lar Rüyanızı Değil Garajınızı Süslesin

Kişiye özel cazip ödeme koşulları ile “Herkesi Toyota Sahibi” yapmayı hedefleyen Toyota Finans Sistemi, Kasım ayında da “dosya masrafı bizd...

Kişiye özel cazip ödeme koşulları ile “Herkesi Toyota Sahibi” yapmayı hedefleyen Toyota Finans Sistemi, Kasım ayında da “dosya masrafı bizden” ve “yüzde 0,79 faizli kredi” olanağını sunmaya devam ediyor. Kampanyada 5 bin TL’ye varan indirimler de yer alıyor.

Hayallerinizi süsleyen bir Toyota’ya sahip olmak Kasım ayında çok kolay. Toyota Finans Sistemi ile 5 bin TL peşin aylık 500 TL’den başlayan taksitlerle Toyota sahibi olabilir, isterseniz ödemelerinize de Nisan ayında başlayabilirsiniz. Dosya masrafı alınmayan kampanya ile Toyota Finans Sistemi herkesi 25 bin 850 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota sahibi olmaya davet ediyor. Üstelik yüzde 0.79 sabit faiz ve 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri de sunuluyor.

5 bin TL’ye varan indirim
Kasım ayı boyunca Toyota Plazalara gelenler 5 bin TL’ye varan özel indirimlerden yararlanabilecek. Toyota’nın D segmentindeki başarılı temsilcisi Avensis 5 bin TL indirimle 48 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, Toyota’nın gözde modelleri Corolla ve Auris 1.500 TL’ye varan indirimle Toyota Plazalar’da yerini alıyor. Şehir hayatını kolaylaştıran Toyota Yaris ise 25 bin 850 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikkat çekiyor. Yenilenen tasarım ve dinamizmiyle Auris 34 bin 400, dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla ise 35 bin 400 TL, geniş iç mekanı, kullanışlı yapısı ve zengin donanımıyla ailelerin öncelikli tercihi Verso 43 bin 750 TL’den başlayan fiyatlarıyla Toyota Plazalarda sahiplerini bekliyor.

500 TL’den başlayan taksitle Toyota sahibi olun
Kasım ayında da Toyota Plazaları ziyaret edenler 5 bin TL peşin 500 TL taksitle Yaris, 6 bin TL peşin 600 TL taksitle Auris, 7 bin TL peşin 700 TL taksitle Corolla, 8 bin TL peşin 800 TL taksitle Verso, 9 bin TL peşin 900 TL taksitle Avensis ve 14 bin TL peşin bin 400 TL taksitle RAV4 sahibi olabilecekler.

Hiç yorum yok