Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ExxonMobil Türkiye, Dev Bir Kampanyaya İmza Atıyor

Dünyanın önde gelen sentetik motor yağı üreticisi ExxonMobil, Asaş Filtre ile birlikte büyük bir kampanyaya ev sahipliği yapıyor. Asaş Filtr...

Dünyanın önde gelen sentetik motor yağı üreticisi ExxonMobil, Asaş Filtre ile birlikte büyük bir kampanyaya ev sahipliği yapıyor. Asaş Filtre ve Mobil, “Fullset Kampanyası” ile müşterilerine armağanlar dağıtıyor.

10 Kasım’da başlayan kampanya, 7 Mart 2011 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında, 1 adet dizel Toyota Corolla (Comfort Paket), 5 adet Toshiba LCD TV (40 inch) ve 10 adet Nokia cep telefonu sahiplerini bulacak.

İçinde hava, yağ, yakıt ve polen filtresi ve 4 litrelik Mobil 1 tam sentetik motor yağı bulunan setin beraberinde kazanacağınız çekiliş kartını kazıyarak, içindeki şifreyi, adınızı, soyadınızı, adresinizi, yaşınızı ve plakanızı aralarında birer boşluk bırakarak 1579’a gönderebilirsiniz. Ürün seti, yetkili satış noktalarında bulunuyor. Her yeni ürün seti ile çekilişe yeniden katılarak, kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

“Fullset Kampanyası”nın çekilişi 10 Mart 2011 tarihinde yapılacak ve sonuçlar 11 Mart 2011’de açıklanacak. Kampanya duyurusu, radyo kanallarında da özel bir jingle ile yapılacak. Tüm taksi kullanıcılarına SMS ile duyurulacak kampanyanın detayları fullset ve mobil web sitesinden de takip edilebilecek.

Hiç yorum yok