Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DAIHATSU İLE SİZ DE BEBEĞİNİZ DE GÜVENDE

Daihatsu, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekliyor. Terios satın alan müşterilerine “Bebek Koltuğu” hediye ediliyor. Karayoll...

Daihatsu, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekliyor. Terios satın alan müşterilerine “Bebek Koltuğu” hediye ediliyor.

Karayolları trafik yönetmeliğinde yapılan değişiklik ile 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde, içinde çocuk bulunan tüm araçlara “Bebek Koltuğu” konulması zorunluluğu getirilmiştir. Daihatsu, kullanıcılarına fayda sağlamak amacıyla Terios satın alan çocuklu müşterilerine “Bebek Koltuğu” hediye ediyor.

Yıl sonuna kadar, Türkiye geneline yayılmış Yetkili Satıcılarda devam edecek kampanya ile Daihatsu Terios satın alan çocuklu aileler, piyasa değeri 300 TL olan “Bebek Koltuğu”na ücretsiz sahip olabilecekler.

Daihatsu Genel Müdürü Burak Beşer, Daihatsu olarak çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projelerine her zaman sıcak baktıklarını belirterek “Bu projemizle, yasayla zorunlu hale getirilen bir uygulamanın destekçisi olmak istemekteyiz.” açıklamasında bulundu.

Kurumsal vizyonu doğrultusunda “Altın Çocuklar” gibi çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Daihatsu, çocuklara yönelik kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek, bu konudaki duyarlılığını devam ettiriyor.

Hiç yorum yok