Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

kredi kartıyla da ödenebilen Motorlu Taşıtlar Vergisi, bankalar arasında yeni bir ‘taksit ve hediye’ rekabeti başlattı

Geçen yıldan itibaren kredi kartıyla da ödenebilen Motorlu Taşıtlar Vergisi, bankalar arasında yeni bir ‘taksit ve hediye’ rekabetinin başla...

Geçen yıldan itibaren kredi kartıyla da ödenebilen Motorlu Taşıtlar Vergisi, bankalar arasında yeni bir ‘taksit ve hediye’ rekabetinin başlamasına neden oldu.

Bankalar MTV’yi taksitle ödeme imkanı sunarken, çeşitli hediye kampanyaları da düzenliyorlar. Finansbank’ın Card Finans’ında 31 Ocak 2010 tarihine kadar www.gib.gov.tr internet adresi üzerinden MTV ve trafik cezası ödeyenlere 4 taksit kolaylığı sağlanıyor. Söz konusu kampanya kapsamında 4 taksit avantajının yanı sıra Ziebart firmasından ücretsiz ozonlama ve boya koruma sistemlerinde yüzde 30 oranında indirim uygulanıyor.

World Card’da ise 3 taksit ve navking.com’da navigasyon cihazlarına yüzde 40 oranında indirim sağlanıyor.

Bonus Card’da ise 2 taksit var. www.gib.gov.tr adresinden yapılan uygulamadan Shop&Miles, Flexi ve Money Card sahipleri re faydalanabiliyor.

İş Bankası da kredi kartıyla ödeyenlere ‘Zorunlu Trafik Sigortası’ poliçe tutarının yüzde 10’u kadar Maxi Puan hediye ediyor.

İLK ÖDEMELER BAŞLADI

Otomobili bulunanların, bu ay içerisinde motorlu taşıtlar vergisinin 1. taksidi olarak 22.5 lira ile 7 bin 344 lira arasında ödeme yapması gerekiyor. Taşıt sahipleri, motor silindir hacmi 1.300 cm3 ve aşağısında olan, 3 yaşa kadarki otomobiller için bu ay 202.5 lira, aynı motor gücüne sahip 16 yaşın üzerindeki otomobiller için de 22.5 lira vergi yatıracak. 1-3 yaş grubunda, motor silindir hacmi 4001 cm3 ve üstündeki otomobillerin ilk taksit vergisi ise 7 bin 344.5 lirayı bulacak. MTV’nin 2. taksidi de temmuz ayı içerisinde yatırılacak.Star gazetesi

Hiç yorum yok