Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

GEELY Günlük 10 ve 12 TL taksitle otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor

Geely, 2010 yılına özel 10 numara bir kampanya ile yeni yıla hızlı bir başlangıç yapıyor Kampanya kapsamında Geely’nin B segmetindeki modeli...

Geely, 2010 yılına özel 10 numara bir kampanya ile yeni yıla hızlı bir başlangıç yapıyor

Kampanya kapsamında Geely’nin B segmetindeki modeli Echo’ya günde sadece 10 TL, C segment Familia modeline ise 12 TL ödeyerek sahip olmak mümkün. Geely Echo modeli sadece 4,851 TL, Familia modeli ise 5,236 TL gibi son derece düşük peşinatla, 72 ay vadeyle ve ara ödemesiz olarak satışa sunuluyor.

Kampanya süresince ayrıca, araç satın alan herkese çekilişsiz, kurasız 4 adet Avon marka kış lastiği de hediye olarak verilecek.

Anadolu Grubu güvencesi ile ülkemizde satışa sunulan Geely modellerinde 100.000 km / 3 yıl garantisi de sunuluyor.

Zengin donanım ve güvenlik özelliklerini birarada sunan Geely Echo’da, EBD destekli ABS fren sistemi, sürücü ve yolcu hava yastığı, elektrikli ön ve arka camlar, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, klima, alaşımlı jantlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, Radyo CD çalar standart olarak sunulan özelliklerden bazıları.

Geely markasının ülkemizde satışa sunduğu bir diğer modeli olan C segment Familia ‘da ise
güçlü motoru, kontrollü sürüş niteliğine ek olarak; özel ses azaltım teknolojisinin getirdiği konforlu bir sürüş sunan sağlam gövde yapısı, 4 kapılı birleşik çarpmaya dayanıklı tampon kirişi, darbe emici direksiyon mili, immobilizer, EBD destekli ABS ve çift hava yastığı gibi zengin donanım özellikleri ile rakiplerinden sıyrılıyor. Güvenliği ön planda tutan Geely Familia’da ayrıca, krom kapı kolları, park sensörü, gövde rengi tampon ve yan aynalar, ön ve arka sis farları da standart olarak sunuluyor.

Hiç yorum yok