Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

otomotivciler yılın son ayında satışlarını artırmak için daha önce görülmedik kampanyalar düzenlemeye başladı

Otomotivciler yılın son ayında satışlarını artırmak daha önce görülmedik kampanyalar düzenlemeye başladı. Bu firmalardan Renault, gazetelerl...

Otomotivciler yılın son ayında satışlarını artırmak daha önce görülmedik kampanyalar düzenlemeye başladı. Bu firmalardan Renault, gazetelerle indirim çeki dağıttı.

Otomotiv sektörü, kriz nedeniyle büyük sıkıntı yaşadıkları 2009 yılının son ayını iyi satış rakamlarıyla kapatmak için kampanya yarışına girdi.

Fiat, bir GSM operatörü ile yaptığı anlaşma gereği firmanın hattını kullanan kamu çalışanlarına özel yüzde 20'ye varan indirim uygularken, yüzde 10 peşinatla 456 liradan başlayan taksit imkanlarıyla araç sahibi yapıyor.

Ford Otosan'ın 50. yıl dönümü nedeniyle büyük indirimler sağladığı kampanya yarışında Renault, gazetelerde indirim çeki dağıtıyor.

Bayilere 2 bin liralık indirim çekiyle giden tüketiciler, Symbol, Megane Hatchback, Megane Coupe, Megane Sport Tourer, Clio Hatchback, Clio Grand Tour ve Grand Scenic'in tüm versiyonlarında indirim alırken, 4 bin liralık çekle Laguna, Laguna Coupe ve Koleos'un bütün versiyonlarına indirimle sahip olabiliyor.

Çekin üzerinde, “Her bir indirim çeki bir kişi için bir araç alımında geçerlidir. Bu çeke konu olan indirim diğer çek ve indirimlerle birleştirilemez. İndirim çekleri çoğaltılamaz, üzerinde tahrifat yapılamaz” uyarısı da yer alıyor.HÜRRİYET

Hiç yorum yok