Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Peugeot'da fırsat günleri başladı

15 Haziran’da sona erecek olan ÖTV avantajı ile ilgili Peugeot’da geri sayım başladı. Peugeot 407 modelinde ayda 407 TL ödemeli finansman ka...

15 Haziran’da sona erecek olan ÖTV avantajı ile ilgili Peugeot’da geri sayım başladı. Peugeot 407 modelinde ayda 407 TL ödemeli finansman kampanyası ve 308 modelinde ÖTV indirimine ek olarak sunulan 2 bin 700 TL’ye varan indirimler dikkat çekiyor. 206 Sedan modeli de 19 bin 900 TL anahtar teslim fiyatla sunuluyor. Ayrıca 1.4 lt’den 2.0 lt’ye uzanan HDI motor seçenekleri, üstün teknik ve konfor donanımıyla Peugeot Ticari Araçları için de benzersiz fırsatlar sunuluyor, ÖTV indirimine ek olarak 2 bin 500 TL’ye varan avantajlar ile cazip bol seçenekli krediler tüketicileri bekliyor.

Peugeot, 2009 yılı başından itibaren sürdürdüğü Blue Lion kampanyasına da devam ediyor. CO2 emisyonu 130 gr/km’ye eşit veya daha düşük olan, aynı zamanda %95 oranında geri dönüşüme uygun ve sadece ISO 14001 onaylı bir fabrikada üretilmiş olan Blue Lion standartına uygun tüm modellerinde Peugeot, çevre duyarlılığına destek olmak üzere ÖTV indirimli kampanya fiyatlarının üzerinden 1.000 TL ek fiyat avantajı sunuyor.

Tüm Peugeot modellerinde ÖTV avantajına ek olarak sunulan fırsatlar dikkat çekiyor. 308 SW 39.200 TL anahtar teslim fiyatla, 206 Sedan modeli de 19 bin 900 TL’lik anahtar teslim fiyatla sunuluyor. Peugeot, Hafif ticari araç pazarında da gelişimini sürdürmek üzere ÖTV indirimine ek olarak Peugeot Ticari Araçları için de benzersiz fırsatlar sunuluyor. Peugeot Hafif Ticari Araçları günde 9,99 TL’den başlayan ödemeli finansman seçenekleri ile sunuluyor.
Çevre duyarlılığına destek sürüyor

Daha çevreci motorlar üretebilmek için teknolojik araştırma ve geliştirmelere yapılan yatırımların bir ürünü olan Blue Lion standartına sahip olan modeller ile Peugeot, Avrupa’da düşük emisyon salınımı konusunda lider konumda bulunuyor. Avrupa’nın en çevreci ürün gamına sahip olan Peugeot, düşük yakıt tüketimi ve kullanım maliyetleri sunan çevreci motorları ile dikkat çekiyor.

Blue Lion standartlarına sahip olan Peugeot modelleri aynı zamanda Türkiye pazarının en az yakıt tüketen araçları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peugeot daha güzel bir çevre için yolu açıyor ve çevre dostu Peugeot modellerine çok daha uygun fiyatlarla sahip olma imkanı sunuluyor.

Peugeot, markanın düşük CO2 salınımı konusundaki lider konumunu vurgulamak üzere 107, 206, 207, 207 Outdoor, 308 HB HDI ve Bipper modellerinde ÖTV indirimli kampanya fiyatlarında Blue Lion konseptini ön plana çıkararak kampanya fiyatı üzerinden 1.000 TL tutarında ek fiyat avantajı sunuyor.PEUGEOT

Hiç yorum yok