Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DOGUŞ OTOMOTİV Yeni SEAT Altea XL’i satışa sunDU

Yeni Altea XL 1.4 lt TSI 125 hp Style versiyonu ile 39.600 TL tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı fiyatlarla showroomlarda yerini aldı...

Yeni Altea XL 1.4 lt TSI 125 hp Style versiyonu ile 39.600 TL tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı fiyatlarla showroomlarda yerini aldı.

ÖTV indirimi uygulaması bitmeden, geçtiğimiz günlerde Yeni Leon’u satışa sunmaya başlayan Doğuş Otomotiv - SEAT, şimdi de geniş aileler için Yeni Altea XL modelinin satışına başladı. Yeni Altea XL, 39.600 TL tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim liste fiyatıyla satışa sunuluyor. 1.4 lt TSI 125 hp motor seçeneğiyle satışa sunulan makyajlı Altea XL’in dış tasarımındaki yenilikler ön ve arka kısımlarında açıkça görülürken, kullanılan konfor ve güvenlik öğelerini içeren kapsamlı donanım listesi ve yeni iç tasarımı değişimi tamamlayan unsurlar olarak göze çarpıyor.

Geniş İç Hacim
532 litrelik bir bagaj kapasitesine sahip Yeni Altea XL sınıfının en geniş otomobillerinden birisi olma özelliğini koruyor. Katlanabilir arka koltuklarıyla da uzun seyehatler için mükemmel bir yol arkadaşı.

Daha fazla eğlence
Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanan Yeni Altea XL, zarif, akıcı siluetiyle, SEAT’ın karakteristik özelliği olan sportif imajını daha da zenginleştiren geometrik çizgilere sahip. İç mekan olarak yine geniş ailelerin kullanımına ideal çözümler oluşturan Yeni Altea XL, yeni çok fonksiyonlu direksiyon ve orta konsoluyla etkileyici. Ayrıca, opsiyonel olarak sunulan DVD/video oyunu ve iPod® bağlantı yuvasına sahip katlanabilir 7 inç multimedya ekran, yolculukları daha keyifli hale getiren özellikleri arasında yer alıyor.

Klima kontrolü yeni bir görünüme kavuşurken, siyah panelli ses sistemi, çalınan parçanın yanı sıra klima kontrol işlevlerini gösteren ekranı ile kullanımı kolaylaştıran ve konforlu kılan özelliklerden.

Yeni Altea XL’e konfor için eklenen yeni özelliklerden bir diğeri ise, opsiyonel olarak sunulan, aracı birinci viteste hareket ettirirken geri kaymayı engelleyen Yokuş Kalkış Destek Sistemi (=Hill Hold Control/HHC).

Aile boyu konfor ve güvenlik
Gerçekleştirilen yenilikler arasında Style versiyonunda standart olarak sunulan Dönüşe Duyarlı Ön Sis Farı yer alıyor. Geliştirilen ESP ve Çekiş Kontrol Sistemi (TCS) ile daha iyi bir yol tutuşuna sahip Altea XL’de 6 adet hava yastığı standart olarak yer alırken, 2 adet hava yastığı arka koltuk kenarlarında opsiyonel olarak sunuluyor.

EuroNCAP Yetişkin Yolcu Koruma standardında beş yıldıza, Çocuk Yolcu Koruma standardında ise dört yıldıza sahip Altea ailesinin üyesi Altea XL’de, iki adet çocuk yolcu koltuğunun şasiye güvenle bağlanabilmesini sağlayan ISOFIX sistemi de mevcut. haber7

Hiç yorum yok