Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai'nin, 25 Mayıs - 13 Haziran 2009 tarihleri arasında geçerli olacak servis kampanyası dahilinde koşulsuz yüzde 20 indirim sunulacak

tüm periyodik bakım parçalarıyla birlikte debriyaj, fren ve klima sistemi bakımında koşulsuz yüzde 20 indirim uygulanacağı bildirildi. Hyund...

tüm periyodik bakım parçalarıyla birlikte debriyaj, fren ve klima sistemi bakımında koşulsuz yüzde 20 indirim uygulanacağı bildirildi.

Hyundai'den yapılan yazılı açıklamada, Hyundai'nin tüketiciye sadece satış sırasında değil, satış sonrasında da üstün hizmet sunduğu ifade edildi.

Hyundai'nin, 25 Mayıs - 13 Haziran 2009 tarihleri arasında geçerli olacak servis kampanyası dahilinde tüm periyodik bakım parçalarıyla birlikte debriyaj, fren ve klima sistemi bakımında koşulsuz yüzde 20 indirim uygulanacağı ayrıca tüm bakım işçiliklerinde de yüzde 20 indirim Hyundai kullanıcılarına özel olarak sunulacağı belirtildi.

İndirimin yanı sıra tüm Hyundai araçlara 20 kontrol noktasından oluşan ücretsiz check-up yapıldığı vurgulanan açıklamada şu bilgiler verildi:

''Ücretsiz check-up'ta yağ seviyeleri, motor ayarları, kayışlar, silecek, klima, ısıtma, aydınlatma, yakıt, ateşleme sistemleri, antifriz ve yürüyen aksam kontrolleri yapılırken ücretsiz boya kontrolünde de tamponlarda oluşan çizikler giderilecek. Bunun dışında Hyundai yetkili servislerine gelen tüm Hyundai araçlara, yağ servisi, klima servisi ya da far ayarı ve ampul kontrolü işçilikleri ücretsiz olarak sağlanacak. Ayrıca kampanya dahilinde bakım yaptıran Hyundai kullanıcılarına çeşitli hediyeler de veriliyor.

Tüm bu avantajların yanı sıra kampanya süresince Hyundai yetkili servislerini ziyaret eden garantisi bitmiş araç sahipleri, Opsiyonel Yol Yardım Hizmet Paketi'ni yüzde 15 indirimli olarak alabilecek.''haber7

Hiç yorum yok