Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hyundai'den ereglideki taksici esnafına 15 TL'lik taksitlerle araç sahibi olma imkanı

Hyundai Assan, ticari taksi ve bireysel müşterileri için özel bir kampanya başlattı. Kriz nedeni ile böyle bir uygulamaya giden firma yetkil...

Hyundai Assan, ticari taksi ve bireysel müşterileri için özel bir kampanya başlattı. Kriz nedeni ile böyle bir uygulamaya giden firma yetkilileri taksici esnafını ve müşterilerini günlük 15 TL ile araç sahibi yapmayı planlıyor.

Zonguldak Ereğli Hyundai Assan Simge Plaza, yaşanan krizi de göz önüne alarak bir kampanya düzenledi. Ağırlıklı olarak taksi esnafına yönelik düzenlenen kampanyadan bireysel müşteriler de yararlanabilecek.

Ereğli Hyundai Assan Simge Plaza'da düzenlenen toplantıya Hyundai Assan Koordinatörü Mr. Lee, Hyundai Assan Bölge Müdürü Murat Sezeröz, banka yetkilileri, taksiciler ve vatandaşlar katıldı. Yapılan toplantıda Hyundai satış Koordinatörü Mr. Lee konuşmasını Türkçe olarak yaptı.

Kampanya ile ilgili olarak katılımcılara bilgiler veren Hyundai Assan Simge Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Durdu, günde 15 TL'lik taksitlerle araçlara sahip olunabileceğini söyledi. Durdu, "C-1 segmentinde özellikle taksici esnafına yönelik başlattığımız bu kampanyada Türkiye genelinde 4 bin 500 adet Hyundai Accent Era modeli ile taksicilere hizmet veriyoruz. Ereğli'de de özellikle ekonomik kriz nedeni ile araçlarını değiştiremeyen taksici ve bireysel müşterilerimize hizmet sunmak amacındayız. Bugün sizlere sunduğumuz iki adet aracımızda benzinli 1.4 araçlarda 5 bin 700 liralık peşinat sonrasında her gün 15 liralık taksitlerle taksici arkadaşlarımızı araba sahibi yapmak istiyoruz. 21 bin 250 lirayı, belirlenen vadede ödeyerek araçları alabilecekler. Benzinli araçlarımız da boya, sigorta, plaka ve LPG ücreti dahil. 1.5 dizel olan araçlarımızda da 7 bin 600 Lira peşin olmak üzere yine günde 15 liralık taksitlerle araca 23 bin 100 liraya sahip olabilecekler. Bireysel müşterilerimiz ise 4 bin liralık peşinat ile yine ayda 15 liralık taksitlerle aracımızı alabilecekler. Taksici esnafımızdan istediğimiz peşinatı biz kendi bünyemizde de taksitlendirme yapabileceğiz" dedi.

Yapılan konuşmalar sonrasında Hyundai Accent Era ile sınıfındaki diğer araçlarla ilgili slayt gösterildi. Yapılan tanıtıma katılanlardan 5 kişiye de çekiliş ile hediye verildi haberler.com

Hiç yorum yok