Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Bridgestone Kış Lastikleri Kampanyası Sürüyor!

Bridgestone , güvenliliği ve dayanıklılığı ön planda tutarak, lastik endüstrisinin ileri teknolojilerinden yararlanarak üretim yapıyor. B...

Bridgestone, güvenliliği ve dayanıklılığı ön planda tutarak, lastik endüstrisinin ileri teknolojilerinden yararlanarak üretim yapıyor.

Bridgestone Kış Lastikleri de, kış aylarında güvenli seyahat için tasarlanıyor. Islak, karlı ve buzlu zeminde mükemmel yol tutuşu sağlayan bu lastikler 7°C’nin altındaki sıcaklıklarda kullanılıyor ve aracın yolda daha iyi bir çekişe sahip olmasını sağlıyor.

En temel özellikler:

  • Özel omuz yapısı sayesinde, ıslak ve karlı zeminlerde daha iyi yol tutuşu
  • İnce lamelli ve geniş oluklu sırt deseni
  • Standart lastiklere göre daha iyi çekiş
  • Farklı sırt deseni tasarımı ve hamuru sayesinde, 0°C’nin altındaki sıcaklıklarda bile dayanıklı

Bridgestone Kış Lastikleri’ne özel tasarlanan web sitesi de, 7°C’nin altında kullanıma dikkat çekiyor. Kullanıcı web sitesine giriş yapabilmek için önce bulunduğu ili seçiyor, hava sıcaklığını öğreniyor ve daha sonra sıcaklığı kış lastiklerine göre ayarlıyor. Eğer sıcaklık 7°C’nin üstündeyse, sıcaklığı düşürüyor ve siteye girebiliyor.

Katılımcı sayısı 4000’i geçen sitede, kullanıcının kışa ne kadar hazır olduğunu gösteren eğlenceli bir oyun da bulunuyor. Kullanıcı, karşısına çıkan ikili görseller arasından kış havasında neyin iyi gittiğine karar veriyor, Bridgestone’dan sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

www.buhavadakimgider.com

www.bridgestone.com.tr

Hiç yorum yok