Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

75 HP’lik Multijet teknolojili dizel motora sahip Fiat 500; 3 farklı donanım seçeneğiyle Türkiyede satışa sunuldu.

Fiat’ın küçük sınıfta trendleri belirleyen efsanevi modeli 500’ün dizel motorlu versiyonu, Ocak ayı itibariyle Türkiye’de de satışa sunuld...

Fiat’ın küçük sınıfta trendleri belirleyen efsanevi modeli 500’ün dizel motorlu versiyonu, Ocak ayı itibariyle Türkiye’de de satışa sunuldu. 32 bin YTL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla bayiilerde yerini alan 1.3 litre 75 HP’lik Multijet teknolojili dizel motora sahip Fiat 500; Pop, Sport ve Lounge adı verilen 3 farklı donanım seçeneğiyle satın alınabiliyor.

“Ekipman versiyonu”

Pop, Lounge ve Sport adı verilen üç farklı donanım paketi bulunan dizel motorlu Fiat 500’ün baz ekipman versiyonunda EBD destekli ABS, sürücü ve ön yolcu havayastıkları, yan hava yastıkları, perde havayastıkları, sürücü diz havayastığı, manuel klima, gövde rengi tamponlar ve yan aynalar, krom kapı kolları, metalik boya, MP3 çalarlı müzik sistemi, yükseklik ayarlı ön ve arka kafalıklar, follow me home farlar ve katlanabilir arka koltuklar yer alıyor.

“Farklı özellikler”

“Lounge” versiyonunda ise “Pop” donanım seviyesine ek olarak direksiyondan kumanda edilebilen Blue& MeTM Sistemi (Bluetooth teknolojisi, USB girişli MP3 çalar ve sesli SMS okuyucu), 15 inç alaşım jantlar, sis farları, otomatik klima, sabit cam tavan, park sensörü, ön ve arka tampon üzeri krom barlar, krom kapı eşik çıtaları, krom egzoz ucu, yükseklik ayarlı deri direksiyon simidi ve deri vites topuzu gibi donanımlar yer alıyor.

“Bluetooh teknolojisi”

Fiat 500’ün Sport versiyonunda ise Pop donanım seviyesine ek olarak 15 inç alaşım spor jantlar, karartılmış arka camlar, 500 logolu gövde rengi yan koruma çıtaları, krom egzoz ucu, arka spoyler, sis farları, park sensörü, direksiyondan kumandalı Blue& MeTM Sistemi (Bluetooh teknolojisi, USB girişli MP3 çalar ve sesli SMS okuyucu), otomatik klima, çok amaçlı sportif gösterge tablosu ve koltuklar, yükseklik ayarlı sportif deri direksiyon simidi ve vites topuzu gibi donanımlar yer alıyor.

“Turbo dizel motor”

Fiat 500’ün 75 HP güç ve 145 Nm tork üreten Multijet teknolojili motorla donatılan versiyonu, 165 km/s’lik maksimum hıza erişirken, 0-100 km/s hızlanmasını 12.5 sn’de tamamlayabiliyor. Fiat 500 1.3 Multijet, 100 km’deki ortalama 5.3 litrelik yakıt tüketim değerinin yanı sıra özellikle 110 g/km’lik karbondioksit emisyon oranıyla da aynı zamanda çevreci yapısını en iyi biçimde ortaya koyabiliyor.asha

Hiç yorum yok