Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Litvanya ve Rusya'da üretilen Gaz'lar yakında Türkiye'de yeniden satışa sunulacak

Kuzey otomotiv den yapılan yazılı açıklamada, Rusya Federasyonu ve Litvanya Cumhuriyeti ’nde üretilen GAZ'ın Türkiye’de bundan böyle t...


Kuzey otomotiv den yapılan yazılı açıklamada, Rusya Federasyonu ve Litvanya Cumhuriyeti ’nde üretilen GAZ'ın
Türkiye’de bundan böyle tek yetkili distribütör olarak Nisan 2008’den itibaren KUZEY OTOMOTİV ile çalışma kararı aldığı bildirildi.

Açıklamada, Türkiye şartlarına uygun araçların sunulacağı konusundaki iddia dile getirilirken şu konular aktarıldı: "Tamamen EURO III ve EURO IV belgeli araçlar Avrupa birliği ülkelerinde daha önce satışa sunulmuştu. EUROGAZ ticari model araçlar arasında GAZELLE ve VALDAI modellerin 4,000 - 1,000 Kg arası taşıma kapasiteli çeşitli kamyonetlerinden, 9 m3 van ve minibüslere, 4x4 offroad SUV ve RUV araçlara kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor."

Satış ve servis ağının genişledildiğini açıklayan Kuzey Otomotiv, bu konuyla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.Kuzay Otomotiv'in yaptığı açıklamada şunlara değinildi:

"Bir Türk – Litvanya ortaklığı olarak kurulan KUZEY OTOMOTİV Uluslararası Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. ‘nin yönetiminde, Yönetim Kurulu Başkanı olarak Georg KOTOMIN ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO olarak Derya KARTOZ bulunmaktadır.

Organizasyon yapısını her geçen gün geliştiren, KUZEY OTOMOTİV’in satışa sunduğu GAZ (EURO GAZ) marka araçların yanısıra, ithalatını gerçekleştirdiği diğer otomotiv ürünlerini de, kısa bir süre içerisinde Türkiye’de görebileceğiz."haber7

Hiç yorum yok