Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Konforlu Ve Çok Yönlü Cıtroën Modellerinde Cazip Finansman Teklifleri

Citroën, çok yönlü ve üstün konfora sahip modellerini temmuz ayında da birbirinden özel kredi koşulları ve çok özel fiyat teklifleriyle sunu...

Citroën, çok yönlü ve üstün konfora sahip modellerini temmuz ayında da birbirinden özel kredi koşulları ve çok özel fiyat teklifleriyle sunuyor. 
 

Gelişmiş konfor özellikleri ve sürüş keyfini bir üst seviyeye çıkartan teknolojileriyle otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesine yönelik kredi seçenekleri ve PSA Finans desteğiyle Citroën, temmuz ayında da Citroën sahibi olmayı kolaylaştırıyor. 
 


Kampanya kapsamında, gelişmiş güvenlik özellikleri ve öncü teknolojisiyle öne çıkan Citroën C3 modeli 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi olanakları ile satışa sunuluyor. 
 
Citroën SUV ailesinin iddialı tasarım özellikleriyle öne çıkan C3 Aircross modelinde ise yine 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor. 
 
Kendi segmentlerinde fark yaratan üstün donanımlarıyla Citroën C4 ve kompakt sınıfta 4 kapılı sedan ve SUV genlerini buluşturan C4 X modellerinde ise temmuz ayında iki farklı cazip finansman teklifi sunuluyor. 
 
Hem Citroën C4 hem de C4 X için 200 bin TL için 12 ay ve yüzde 1,99 faizli kredi imkânının yanı sıra 120 bin TL 12 ay yüzde 0 faizli kredi avantajı da Citroën sahibi olmak isteyenleri hayalindeki Citroën modeline bir adım daha yaklaştırıyor. 
 
Temmuz ayının avantajlı kampanyalarından biri de üstün konfor ve sıfır emisyonlu sürüş deneyimi ile öne çıkan elektrikli Citroën modellerinde sunuluyor. 
 
Bu kapsamda Citroën C4 ve C4 X’in yüzde 100 elektrikli versiyonları ë-C4 ve ë-C4 X satın almak isteyenler, 300 bin TL için 12 ay yüzde 1,99 faizli cazip kredi teklifinin yanı sıra 180 bin TL 12 ay yüzde 0 faizli kredi imkanından da yararlanabiliyor. 
 
Citroën’in, konfor özelliklerinin yanı sıra üstün teknolojisiyle de fark yaratan ve yenilenen hafif ticari araç modeli Berlingo Van ise 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneğinin yanı sıra nakit satın alımlarda 30 bin TL indirim avantajıyla dikkat çekiyor. 
 
Citroën’in hayata konfor ve renk katan otomobilleri, temmuz ayındaki çok cazip finansman kampanyalarıyla, yeni bir binek veya hafif ticari araç satın almak isteyen sürücüleri bekliyor. 
 
Kendi segmentlerinde fark yaratan üstün donanımlarıyla Citroën C4 ve kompakt sınıfta 4 kapılı sedan ve SUV genlerini buluşturan C4 X modellerinde temmuz ayında iki farklı cazip finansman teklifi sunuluyor. 
 
Hem Citroën C4 hem de C4 X için 200 bin TL için 12 ay ve yüzde 1,99 faizli kredi imkânının yanı sıra 120 bin TL 12 ay yüzde 0 faizli kredi avantajı da Citroën sahibi olmak isteyenleri hayalindeki modele bir adım daha yaklaştırıyor. 
 
Gelişmiş güvenlik özellikleri ve öncü teknolojisiyle öne çıkan Citroën C3 modeli 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi olanakları ile satışa sunulurken, Citroën SUV ailesinin iddialı tasarım özellikleriyle öne çıkan C3 Aircross modelinde ise yine 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor. 
 
Üstün performans ve modüler yapılarıyla öne çıkan Citroën Berlingo Kombi ve Berlingo Van modellerine sahip olmak temmuz ayında daha kolay! 
 
Citroën’in tasarım, pratiklik ve modülerliğin yanı sıra 1.5 BlueHDI 130 HP yeni nesil motoru sayesinde performans ve verimliliğiyle öne çıkan ve konfor özellikleriyle sürüş deneyimini bir üst seviyeye çıkartan yeni Berlingo Kombi modeli, 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi fırsatlarıyla Citroën showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Kombivan sınıfının öncüsü olan modüler tasarımlı Citroën yeni Berlingo Van, 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneğinin yanı sıra nakit satın alımlarda 30 bin TL’lik indirim avantajıyla temmuz ayında çok daha ulaşılabilir oluyor. 
 
Profesyonel yolcu taşımacılığının yanı sıra kalabalık seyahatleri konforlu ve ferah bir deneyime dönüştüren yeni Jumpy Spacetourer, 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor. 
 
Citroën, yüksek kapasite ve konforu buluşturan yeni Jumper modelini ise 250 bin TL için 12 ay vadeli, yüzde 0 faizli kredi fırsatıyla kullanıcılarla buluşturuyor. Ayrıca yeni Jumper nakit satın alımda 20 bin TL’lik indirimle öne çıkıyor.
 
%100 konfor, %100 elektrik: Elektrikli Citroën modellerinde temmuz ayında da cazip finansman teklifleri! 
 
 Temmuz ayının avantajlı kampanyalarından biri de üstün konfor ve sıfır emisyonlu sürüş deneyimi ile öne çıkan elektrikli Citroën modellerinde sunuluyor. 
 
Bu kapsamda Citroën C4 ve C4 X’in yüzde 100 elektrikli versiyonları ë-C4 ve ë-C4 X satın almak isteyenler, 300 bin TL için 12 ay yüzde 1,99 faizli cazip kredi teklifinin yanı sıra 180 bin TL için 12 ay yüzde 0 faizli kredi imkanından da yararlanabiliyor.

Hiç yorum yok