Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Alman Mühendisliğine Sahip Opel Modellerinde Sıfır Faizli Kredi Teklifleri

Opel Türkiye, temmuz ayında da binek ve SUV modellerinde müşterilerine avantajlı kredi teklifleri ve online rezervasyona özel fiyat seçenekl...

Opel Türkiye, temmuz ayında da binek ve SUV modellerinde müşterilerine avantajlı kredi teklifleri ve online rezervasyona özel fiyat seçenekleri sunarken, başarılı hafif ticari araç modellerinde ise KOBİ’lere özel imkânlar sağlayarak dikkatleri üzerine çekiyor. 
 

Yeni Opel Corsa Elektrik, temmuz ayı boyunca 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor. 
 
Markanın cesur ve yalın tasarım öğelerini taşıyan Opel Astra 180 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânıyla sunuluyor. 
 
Opel’in çok yönlü yenilenen hafif ticari araç modelleri yeni Combo, yeni Combo Cargo, yeni Vivaro ve yeni Movano 250 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçenekleri ile tercih edilebiliyor. 
 
Alman mühendisliği ve ince düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira, 250 bin TL için; 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânıyla satın alınabiliyor. Opel, temmuz ayında yeni araç sahibi olmak isteyenleri Opel Showroom’larına bekliyor. 
 
Sahip olduğu üstün Alman teknolojisini, yenilikçi tasarımlarla buluşturan Opel, temmuz ayında da binek ve hafif ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor. 
 
Yenilenen yüzüyle birlikte daha cesur, heyecan verici ve sportif tasarımıyla öne çıkan Opel Corsa, 200 bin TL için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkânıyla sunuluyor. 
 
Markanın cesur ve yalın tasarım öğelerini taşıyan Opel Astra, 180 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânıyla yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Opel’in çok yönlü ve pratik özellikleriyle öne çıkan ve en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Crossland, 180 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneği ile satışa sunuluyor. 
 
Markanın sıra dışı hatları, Opel Vizör’ü ve Pure Panel kokpitiyle ses getiren Opel modeli Mokka’da, 180 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânı bulunuyor. 
 
Opel’in üstün Alman teknolojilerini, modern tasarım dilini ve dijital kokpit özelliğini bir arada sunan SUV’daki amiral gemisi Opel Grandland 200 bin TL için 12 ay vade ve %1,99 faizli kredi imkânı ile Opel Showroom’larında yeni sahiplerini bekliyor.  
 
Tüm Elektrikli Opel modellerinde sıfır faizli kredi olanakları! 
 
Gelecek dönemde tüm modellerinin elektrikli versiyonlarını müşterilerle buluşturmaya hazırlanan ve “Şimşek” logosunu elektriklendiren Opel, müşterilerine avantajlı finansman olanaklarıyla elektrikli modellerini sunmaya devam ediyor. 
 
Yeni Opel Corsa’nın %100 elektrikli versiyonu Corsa Elektrik, 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor. 
 
Opel Mokka’nın %100 elektrikli versiyonu Mokka Elektrik, 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânıyla yeni sahiplerini bekliyor. Cesur ve yalın tasarımının yanı sıra performansıyla da dikkat çeken Opel Astra Elektrik, 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneğiyle yeni sahipleriyle buluşuyor. 
 
Yeni Corsa Elektrik GS donanım seviyesi, Mokka Elektrik ve Astra Elektrik modelleri ise Ultimate donanım seviyesinde müşterilere sunuluyor. 
 
Opel’in yenilenen hafif ticari ürün gamında sıfır faizli kredi olanakları! 
 
“Ticaretin Yeni Enerjisi” sloganıyla ticari hayatı kolaylaştıran ve yenilenen modelleriyle işinin profesyonellerine esnek ve pratik çözümler sunan Opel, binek otomobil konforunu hafif ticari araç özellikleriyle birleştirerek KOBİ’lerin her ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. 
 
Opel, tüm hafif ticari araç ürün ailesinde, temmuz ayına özel, ayrıcalıklı kredi seçenekleri, online rezervasyona özel fiyatlar ve KOBİ’lere sunduğu tekliflerle fark yaratıyor. 
 
Alman mühendisliği ve ince düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira, 250 bin TL için; 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânıyla satın alınabiliyor. 
 
Opel’in çok yönlü hafif ticari araç modelleri yeni Combo ve yeni Combo Cargo, 250 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçenekleri ile tercih edilebiliyor. 
 
Ayrıca yeni Vivaro Cargo, yeni Vivaro City Van ve yeni Movano da 250 bin TL için; 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânlarıyla showroom’larda yeni sahiplerini bekliyor. Opel, temmuz ayının kampanya olanaklarına ek olarak; birbirinden farklı ödeme çözümlerini de beraberinde sunuyor. 
 
Geniş hafif ticari ürün gamı ve üstün Alman teknolojisini cesur ve yalın tasarımlarla buluşturduğu binek modelleriyle Opel, temmuz ayında müşterilerini showroomlarına davet ediyor. 
 
Ayrıca Opel modellerini online olarak keşfetmek isteyenler, Opel Türkiye web sitesi üzerinden tüm detaylara erişebiliyor ve online olarak satın alabiliyor.

Hiç yorum yok