Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Mıchelın, Ford Trucks F-Max Select Özel Seri Modelinin Lastik Tedarikçisi Oldu

Mobilite ve inovasyon alanlarında öncü şirketlerden biri olan Michelin, zorlu koşullarda güvenli sürüş sağlayan lastikleriyle, Ford Trucks ...

Mobilite ve inovasyon alanlarında öncü şirketlerden biri olan Michelin, zorlu koşullarda güvenli sürüş sağlayan lastikleriyle, Ford Trucks tarafından sınırlı sayıda üretilen özel serisi F-MAX Select modelinin tek lastik tedarikçisi oldu. 
 

Mobilite ve inovasyon alanında öncü şirketlerden biri olan Michelin, Türkiye ağır vasıta pazarındaki ilerlemesini yaptığı yeni anlaşmalarla sürdürüyor. 


 
Zorlu yol koşullarında üstün performans ve güvenli sürüş için doğru lastik kullanımının çok önemli olduğu ağır vasıta pazarında Michelin, sunduğu üstün performanslı lastikleriyle dünyanın önden gelen ağır vasıta markalarının tercihi olmaya devam ediyor. 
 
Michelin Türkiye, ağır ticari sektörünün global markası Ford Trucks’ın yeni sınırlı üretim olan F-MAX Select modelinin tek lastik üreticisi olarak yeni bir başarıya daha imza attı. 
 
Yeni 2,5 metre genişliğindeki kabiniyle, bronz-siyah tasarım detaylarıyla, basamaklarıyla, saklama bölmeleri ile bir çekiciden çok daha fazlasını sunan F-MAX Select, Kör Nokta Uyarı Sistemi, İleri Hareket Bilgilendirme Sistemi, Sürücü Dikkat Takip Sistemi, Yaya Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımı, Dur Kalk Özellikli Akıllı Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Otomatik Yanan Uzun Farlar, Şerit Takip Uyarı Sistemi gibi özellikleriyle de her yolculuğu emniyetli ve keyifli hale getiriyor. 
 
Ford Trucks F-MAX Select’i tercih eden müşteriler, Michelin’in yakıt tasarrufu ve kullanım ömrü konusunda üstün performans sunan MICHELIN X Line Energy veya MICHELIN X Multi Energy lastiklerinden birini tercih edebiliyor. 
 
Yapılan anlaşmayla ilgili açıklamalarda bulunan Michelin Türkiye Satış Direktörü Erol Şimşir, “Michelin Türkiye ekibi olarak ağır vasıta pazarındaki gücümüzü yaptığımız yeni anlaşmalarla pekiştirmeye devam ediyoruz. 
 
Ford Trucks’ın özel ürettiği F-MAX Select modeli için bizi tercih etmesinden dolayı memnuniyet duyduk. 
 
Bu sınırlı sayıda üretilecek çok özel model için sunacağımız özel donanımlı lastiklerimiz ile ağır vasıta sürücülerinin ihtyaçlarına cevap vereceğiz, her zaman olduğu gibi üstün performans özelliklerimizden ödün vermeden uzun ömürlü ve güvenilir lastik sunma vaadimizi yerine getiriyoruz. 
 
F-MAX Select kullanıcılarının, Michelin lastiklerinin kullanım ömrü boyunca göstereceği performansla her türlü yükün üstesinden gelebileceğine inanıyoruz” dedi.

Hiç yorum yok