Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ds Automobiles’den 900 Bin tl’ye Varan %1,99 Faizli Kredi Olanakları!

Seyahat sanatının temsilcisi DS Automobiles, premium segmentte kullandığı yüksek kaliteli malzemeleri, konfor odaklı yaklaşımı ve teknoloji...

Seyahat sanatının temsilcisi DS Automobiles, premium segmentte kullandığı yüksek kaliteli malzemeleri, konfor odaklı yaklaşımı ve teknolojisi ile rakiplerinden ayrılan zarif DS 7 modelinin avantajlı satış koşullarını haziran ayında da taçlandırmaya devam ediyor. 
 

Benzersiz uzmanlığın yüksek teknolojiyle buluşmasından doğan, rakipsiz ve karizmatik tasarımıyla her an dikkat çeken DS 7 modelleri, 900 bin TL’ye varan 12 ay vadeli %1,99 faizli kredi fırsatıyla yenilikçi teknolojilere tek bir otomobilde sahip olmak isteyenleri DS STORE’lara bekliyor. 
 


 Fütüristik zarafet, kusursuz çizgi ve teknolojik mükemmeliyeti seyahat sanatıyla buluşturan DS Automobiles, DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel cazip satın alma teklifleri sunuyor.
 
DS Automobiles’in haziran ayı teklifleri kapsamında; özel tasarımı ile ilk bakışta otomobil severleri kendisine hayran bırakan kusursuz bir silüete sahip DS 7 OPÉRA BlueHDi 130 ve şarj edilebilir hibrit motoru ile konfor ve verimliliği bir arada sunarken keyifli bir sürüş deneyimi sunan DS 7 OPÉRA E-TENSE 4X4 360 modelleri 900 bin TL’ye 12 ay vadeli %1,99 faizli kredi fırsatlarıyla premium SUV sınıfında muhteşem konforu arayanları hedefliyor. 
 
Benzersiz uzmanlığın yüksek teknolojiyle buluşmasından doğan rakipsiz ve karizmatik tasarımlı DS 7 OPÉRA E-TENSE 225 modeli; 800 bin TL’ye 12 ay vadeli %1,99 faizli kredi imkânıyla satın alınabiliyor. 
 
DS 7 OPÉRA E-TENSE 4X4 300 ve DS 7 ESPRIT DE VOYAGE E-TENSE 4x4 300 modellerinde ise 850 bin TL’ye 12 ay vadeli %1,99 faizli kredi fırsatıyla yeni bir DS sahibi olmak isteyenleri DS STORE’lara bekliyor.  
 
Benzersiz zarif tasarım ve verimli güç seçenekleri 
DS 7, karakteristik tasarımının yanı sıra ön ve arka detaylarındaki zarif ve modern çizgileri ile dikkat çekiyor. DS 7’nin ön tasarımında yer alan DS PIXEL LED VISION 3.0 farlar, DS LIGHT VEIL gündüz farlarını da kapsayarak kusursuz bir birleşimle lüks moda ruhunu yansıtıyor. 
 
Bu modern SUV, sürüş keyfini yeniden keşfetmeyi arzulayanlar için teknolojik mükemmelliği ve olağanüstü konforu bir araya getirmesinin yanı sıra iç mekanda sunduğu gelişmiş teknolojiler ve ayrıntılara gösterilen özenle, seyahat sanatına ve Fransız bilgi birikimine saygı duruşu olarak boy gösteriyor. DS 7’de ayrıca tamamı otomatik şanzıman ile kombine edilen dört farklı güç seçeneği de sunuluyor. 
 
DS 7, 130 BG’ne sahip BlueHDi (Dizel) yanı sıra güç seviyeleri isimlerinde gizli E-TENSE 225, E-TENSE 4x4 300 ve E-TENSE 4x4 360 şarj edilebilir hibrit güç üniteleriyle fütüristik zarafetini yola yansıtıyor.

Hiç yorum yok