Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Byd Atto 3 Şimdi Al, 6 Ay Sonra Ödemeye Başla

BYD Türkiye, Haziran ayına özel elektrikli araç almak isteyenler için eşsiz kampanyalar başlattı.  Haziranda 50 bin TL indirimle 1 milyon 64...

BYD Türkiye, Haziran ayına özel elektrikli araç almak isteyenler için eşsiz kampanyalar başlattı. 


Haziranda 50 bin TL indirimle 1 milyon 640 bin TL anahtar teslim fiyatıyla sunulan BYD ATTO 3, BYD Blade Batarya teknolojisi, yüksek menzili, etkileyici tasarımı ve iddialı fiyatıyla elektrikli araç tutkunlarını bekliyor. 

 


Özel fiyatla BYD ATTO 3 modeline sahip olmak isteyenler aynı zamanda 300 bin TL’ye kadar 12 ay yüzde 0 faizli krediden de yararlanabiliyorlar. 
 
Haziran ayındaki eşsiz kampanyaya ek olarak BYD ATTO 3 alan kullanıcılara tercihlerine göre 1 yıllık kasko sigortası ya da 11 kW duvar tipi AC şarj ünitesi hediye ediliyor. 
 

Byd Online’a özel sadece 1.590.000TL 

Haziran ayı kampanyalarına ek olarak online rezervasyona özel nakit alımlarda 1.590.000 TL kampanyası ile müşterilerine zaman ve lokasyon sınırı olmadan diledikleri her yerden araçlarını rezerve etme imkanı tanıyor. 
 
BYD, online rezervasyon hizmeti ile bütün süreci bire bir iletişimle destekleyerek satın alma sırasında müşterilerin hayatını kolaylaştırıyor. 
 
Tüzel Müşteriler için uygun ödemelerle BYD ATTO 3 fırsatı 
BYD, yüzde 100 elektrikli modeli BYD ATTO 3 için vergi levhası olan tüzel müşterilere özel kampanyasıyla da adından söz ettiriyor. 
 
Araç bedelinin yüzde 100’üne kadar kredi kullanma imkanı sunulan ticari müşterilere özel kampanyaya ek olarak, 48 ay vadeyle aylık 46 bin 667 TL’den başlayan taksit avantajı sunuyor. 
 

BYD Atto 3 “Şimdi Al, 6 Ay Sonra Ödemeye Başla” kampanyası

Karbon emisyonlarını düşürmek isteyen kurumsal firmalar başta olmak üzere şirket araçları ve yöneticiler için de ideal bir seçenek olarak dikkat çeken BYD Atto 3 modelinde tüzel müşterilere özel “Şimdi Al, 6 Ay Sonra Ödemeye Başla” seçeneğini sunuluyor. 
 
BYD Türkiye, bu kampanyadan faydalanan tüzel müşterileri için de 1 yıllık kasko sigortası ya da duvar tipi AC şarj ünitesini hediye ediyor. 
 
Hayatı kolaylaştıran aksesuarlarla sunuluyor BYD Türkiye’nin Haziran kampanyasında hediye edilen duvar tipi şarj ünitesi veya 1 yıllık kaskonun yanı sıra hayatı kolaylaştıran aksesuarlar da veriliyor. 
 
BYD ATTO 3 modelinde ev tipi duvar prizlerine uygun “Mod 2 şarj kablosu”, AC şarj üniteleri ile uyumlu “Mod 3 Tip 2 şarj kablosu”, araç enerji paylaşımı özelliğini (VtoL) kullanarak araçtan dışarıya enerji sağlayan “dörtlü prize sahip güç kablosu", halı paspas seti, dört mevsim kauçuk paspas seti ve kauçuk bagaj havuzu standart olarak sunuluyor. 
 
Haziran ayından itibaren, BYD ATTO 3 modelinde kablosuz Apple CarPlay özelliği standart olarak sunuluyor, bu sayede kablo kullanımını azaltarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. 
 
420 kilometrelik menzil, sadece 29 dakikada şarj imkanı 
Dinamik sürüş özellikleri ve yüksek performansıyla dikkat çeken BYD ATTO 3, aynı zamanda teknolojik ve şık kabiniyle de beğeni topluyor. 
 
Elektrikli dönebilir 15.6 inç multimedya ekranına, spor vegan deri ön koltuklara ve zengin standart donanımlara sahip BYD ATTO 3, 420 kilometre menzili ve sadece 29 dakikada yüzde 30’dan yüzde 80 kapasiteye şarj edilmesiyle de öne çıkıyor. 
 
60.4 kWsa bataryayı 150 kW (204 PS) güç ve 310 Nm tork sunan elektrikli motorla kombine eden BYD ATTO 3, 0-100 km/s hızlanmasını 7.3 saniye ile gerçekleştirerek segmentindeki en hızlı tek motorlu elektrikli SUV olarak öne çıkıyor.

Hiç yorum yok