Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Araba yolculuklarında ihtiyaç duyulan tüm ürünler Trendyol’da

Yaz geldi. Okulların kapanmasıyla yaz tatilini uzak ya da yakın rotalarda değerlendirmek isteyenler, arabalarının bakımlarını yaptırmaya baş...

Yaz geldi. Okulların kapanmasıyla yaz tatilini uzak ya da yakın rotalarda değerlendirmek isteyenler, arabalarının bakımlarını yaptırmaya başladı. 
 

Yolda olmanın keyfini yaşatırken, her duruma hazırlıklı olmayı da gerektiren araba yolculuklarının olmazsa olmazlarını Trendyol derledi. Araba ile seyahatler için ihtiyaç duyulan tüm ürünler Trendyol’da kullanıcılarla buluşuyor. 
 


Büyük bir heyecanla beklenen, planlamaları çok önceden yapılan yaz tatillerinde en çok tercih edilen ulaşım araçlarının başında arabalar geliyor. 
 
Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Trendyol, yolculara keyif yaşatan araba seyahatlerinde ihtiyaç duyulan tüm ürünleri tek tıkla kullanıcılara sunuyor.  
 
Güvenli ve konforlu seyahatler için
Yakın ya da uzak yolculuklarda, araçlarda mutlaka trafik seti ve ilk yardım çantasının bulunması gerekiyor. Temel ilk yardım ürünlerinin yanı sıra trafikte karşılaşılabilecek ön görülmeyen arıza durumlarına karşı reflektör, yelek gibi ürünleri içeren bu setlerin temin edilmesi büyük önem taşıyor. 
 
Yüksek hava sıcaklıklarının yol açtığı aşırı ısınma nedeniyle yolculuklar sırasında lastiklerde patlama riski de dikkat edilmesi gereken bir diğer konu. Bu duruma karşı yedek lastik ve stepnenin araçlarda bulundurulması gerekiyor. 
 
Ayrıca bebek ve küçük yaş gruplarındaki çocuklar için araç içi koltukların yolculuk öncesi temin edilmesi, en kritik ihtiyaçlar arasında yer alıyor. 
 
 Arabalarda güvenliği artıran ürünlerin yanı sıra özellikle uzun yol yapacaklar için araç içi konfor olanaklarını artırmak da önem taşıyor. Rahatlığı artıran ürünler, araba yolculuklarının keyfine keyif katıyor. 
 
Bardak tutucular, boyun ve bel minderleri, gündüz yolculukları için araç yan camlarına yerleştirilebilecek güneşlikler, yolculuk hazırlıkları yapanlar tarafından tercih ediliyor. 
 
Yaz tatillerine özel araçlarıyla çıkacaklar, seyahatlerini daha güvenli ve konforlu hale getirecek tüm ihtiyaçlarını Trendyol’dan kolaylıkla karşılayabiliyor.

Hiç yorum yok