Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aksigorta’dan ooAutos İş Birliği

Mobil uygulaması ile Pazaryeri menüsü üzerinden müşterilerine sunduğu hizmet ağını genişletmeye devam eden Aksigorta, ooAutos ile yeni bir i...

Mobil uygulaması ile Pazaryeri menüsü üzerinden müşterilerine sunduğu hizmet ağını genişletmeye devam eden Aksigorta, ooAutos ile yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. 
 

Bu kapsamda Aksigortalılar, Aksigorta Mobil üzerinden alınacak kod ile yıl sonuna dek ooAutos’tan yapılacak olan araç yıkama hizmetinde yüzde 20 indirim fırsatına sahip oluyor. 


 
Aksigorta Mobil uygulamasının Pazaryeri bölümünde ooAutos ile bir iş birliğine imza atı. 
 
Müşteri odaklı yaklaşımıyla yenilikçi ürün ve hizmetler sunan Aksigorta ve Türkiye’nin ilk dijital otomobil asistanı uygulaması olan ooAutos iş birliği kapsamında, Türkiye genelinde ooAutos Araç Yıkama Hizmeti, tüm Aksigorta müşterilerine yüzde 20 indirimli olacak.
 
Kampanyadan yararlanmak isteyen Aksigorta müşterileri kendilerine özel indirim kodunu Aksigorta Mobil’de bulunan Pazaryeri menüsünden alıp indirimden faydalanmaya başlayabilecekler. 
 
Aksigorta’nın mobil uygulaması, müşteriler için diğer tüm kanallarla entegre olacak dijital bir hizmet noktası sunuyor. 
 
Bu sayede müşterilere çoklu kanal özgürlüğü sağlaması ve Aksigorta’nın farklı sektörlerdeki iş birlikleriyle müşterilerine daha fazla değer yaratabilmesinin yanı sıra acente ve müşteri arasında yeni bir ilişki kurma biçimi sağlayacak dijital bir platform olmasıyla öne çıkıyor. 
 
Aksigorta ve ooAutos Araç Yıkama Hizmeti iş birliği bu yılın sonuna kadar devam edecek.

Hiç yorum yok