Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Türkiye Sigorta Mobil Uygulaması 4.8 Milyon kez indirildi

Yenilikçi çözümleriyle müşterilerinin yanında olmaya devam eden sigorta sektörünün öncü ve lider şirketi Türkiye Sigorta’nın mobil uygulamas...

Yenilikçi çözümleriyle müşterilerinin yanında olmaya devam eden sigorta sektörünün öncü ve lider şirketi Türkiye Sigorta’nın mobil uygulamasını günlük 200 bin kişi ziyaret ediyor. 
 

Sigorta sektörünün ilk süper uygulamasının kullanım oranı geçen yıla kıyasla yüzde 110 artış gösterirken, bugüne kadar toplamda 4,8 milyon kez indirildi. 
 
Türkiye Sigorta’nın 2022 yılında lansmanını gerçekleştirdiği ve sigortacılık sektörünün ilk süper uygulaması olan “Türkiye Sigorta Müşteri Platformu” büyümeye devam ediyor. 


 
Sadece bir mobil uygulama değil, ortak pazar alanı olarak kurgulanan Müşteri Platformu 2 yılda 4,8 milyon kez indirildi. Günlük ziyaretçi sayısı 200 binin üzerinde olan mobil uygulamaya kayıt olanların 2,2 milyonu Türkiye Sigorta müşterisi iken 800 bin kişi ise uygulamada sunulan kampanya ve avantajlardan faydalandı. 
 
Türkiye Sigorta Müşteri Platformu’nun kullanım oranı geçen yıla kıyasla yüzde 110 artış gösterdi. Her gün 10 binin üzerinde işlem gerçekleştirilen Müşteri Platformu’nda en çok yapılan işlem bireysel emeklilik ve otomatik katılım sözleşmelerine bağlı fon dağılımı değişikliği olurken, platform üzerinden birikim detaylarını görüntüleme, ara ödeme, hediye BES, katkı payı değişikliği, geçmiş 
 
veya gelecek vade ödeme, makbuz görüntüleme, sağlık, araç ve konut poliçe görüntüleme, anlaşmalı servis ve sağlık kuruluşlarına erişim, poliçe kullanımları ve harcama işlemleri, çekici işlemleri, hasar talepleri, mini onarım ve kombi-klima talepleri gibi birçok işlem de yapılıyor. 
 
Müşteri ihtiyaçları ve geri bildirimleri doğrultusunda, düzenli olarak güncellenen platform Android, App Store ve Huawei Store uygulamasından kolaylıkla indirilebiliyor.

Hiç yorum yok