Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Koçtaş Ustalarına Fıat Ticari Araçlarda Yüzde 8’e Varan İndirim

Koçtaş ve Fiat, ustalara yönelik cazip bir iş birliğini hayata geçirdi.  Koçtaş’ın usta arayanlar ile işinin uzmanı ustaları bir araya getir...

Koçtaş ve Fiat, ustalara yönelik cazip bir iş birliğini hayata geçirdi. 

Koçtaş’ın usta arayanlar ile işinin uzmanı ustaları bir araya getiren platformu Ustabilir’e kayıtlı ustalara özel düzenlenen kampanya kapsamında, avantajlı indirim oranlarıyla araç sahibi olunabiliyor.  

Fiat’ın Scudo, Doblo Combi, Ducato Van ve Ducato kamyonet modellerinde yüzde 8'e varan indirimlerin geçerli olduğu kampanya, 30 Nisan’a kadar devam edecek. 

 
Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, ustalara yönelik yeni kampanyasını duyurdu. 
 
Koçtaş’ın Ustabilir uygulamasında yer alan ustalara; Fiat'ın Scudo, Doblo Combi, Ducato Van ve Ducato kamyonet modellerinde, mevcut kredi veya nakit alımları üzerine ek yüzde 2 indirim sağlanarak yüzde 8’e varan indirimler uygulanacak. 
 
Stoklarla sınırlı olan ve 30 Nisan tarihine kadar geçerli kampanya ile Koçtaş’tan alışveriş yapan ustalar, ticaretlerini yeni araçları ile büyütme imkanına kavuşacak. 
 
İndirimlerden yararlanmak isteyen ustaların, bayi tarafından talep edilen belgelerle beraber, Koçtaş Ustabilir uygulamasındaki kullanıcı ekran görüntüsünü Fiat bayilerine beyan etmeleri gerekiyor.

Hiç yorum yok