Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ferrari ve HP unvan ortaklığını duyurdu

Küresel işbirliği, performans odaklı inovasyon, güven, mükemmellik ve yeni Scuderia Ferrari HP ekibi adına ortak bağlılığı kapsıyor.  Ferrar...

Küresel işbirliği, performans odaklı inovasyon, güven, mükemmellik ve yeni Scuderia Ferrari HP ekibi adına ortak bağlılığı kapsıyor. 

Ferrari, pistte ve pist dışında performansı hızlandırmaya yardımcı olmak için uyarlanabilir PC'ler ve cihazlar, işbirliği ürünleri ve hizmetleri ve baskı özellikleri dahil olmak üzere gelişmiş HP teknolojisi ve hizmetlerini kullanacak. 
İki ikonik şirket güçlerini birleştirerek ortak marka değerlerinin ve performans, yenilik, mükemmellik ve güvene olan bağlılığın altını çiziyor. 
 
Tarihi unvan ortaklığı, F1 yarış takımı, Scuderia Ferrari Esports takımı, Ferrari Esports serisi ve F1 Academy serisinde yarışan Scuderia Ferrari aracı genelinde yeni takım adı ve marka kimliği 'Scuderia Ferrari HP'yi içeriyor. 
 
 Ferrari ve HP tarihi, çok yıllı bir unvan ortaklığını duyurdu. Dünyanın en ikonik iki şirketini birbirine bağlayan ortaklık, Scuderia Ferrari Formula 1 takımı, the Scuderia Ferrari Esports takımı ve Scuderia Ferrari Sürücü Akademisi'nde sürdürülebilir inovasyonu ilerletmek ve amaca yönelik teknolojiyi hızlandırmak için ortak bir taahhüt içeriyor. 
 
Buna ek olarak, HP logosu, takımın Scuderia Ferrari HP olarak yarışmaya başlayacağı 3-5 Mayıs tarihlerinde yapılması planlanan Miami Grand Prix'si öncesinde Maranello F1 araçlarında ilk kez görücüye çıkacak. 
 
Scuderia Ferrari Esports takımı ve 2023'te başlatılacak tamamen kadınlardan oluşan F1 Academy serisinde Maya Weug tarafından kullanılan Scuderia Ferrari aracı da yeni takma adla yarışacak. 
 
Daha büyük etki için miraslarını ve amaçlarını birleştirdiler 
HP ve Ferrari, ister teknoloji ister spor yoluyla olsun sürdürülebilir inovasyonu hızlandırmaya kararlı bir şekilde ilerliyor. Şirketler ayrıca ekiplerinde ve toplumlarında eğitim girişimlerini genişletmek ve gelecek nesiller için kalıcı bir etki yaratmak için birlikte çalışacaklar.
 
Ekipler teknoloji ile güçleniyor 
Ortaklığın bir parçası olarak, HP'nin uyarlanabilir PC'ler ve cihazlar, konferans teknolojisi ve baskı yetenekleri de dahil olmak üzere yüksek performanslı ürün ve hizmetlerinin entegrasyonu, Scuderia Ferrari HP ve Prancing Horse'un diğer yarış takımlarının pistte ve pist dışında eğitim hassasiyetini turbo şarj etmesini ve stratejik karar verme sürecini optimize etmesini sağlayacak.  
 
Miami Grand Prix'de ilk kez boy gösteriyor 
Miami Grand Prix'si öncesinde, her iki kurumdan temsilciler, Miami için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir sürümle piyasaya çıkacak olan Scuderia Ferrari HP görünümünün tanıtımı için hazır bulunacaklar. 
 
Ferrari CEO'su Benedetto Vigna, Scuderia Ferrari HP Takım Müdürü Fred Vasseur, takımın sürücüleri Charles Leclerc ve Carlos Sainz ve HP CEO'su Enrique Lores katılacak. 
 
Ferrari CEO'su Benedetto Vigna “Kurucumuz bize sürekli ilerleme arzusununu aktardı, Bu, yolda ve pistte yenilik yapma dürtümüzün yanı sıra karbon nötrlüğünden genç neslin eğitimine kadar sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığımızdan kaynaklanıyor. 
 
HP'de de aynı değerleri bulduğumuz için bu onu ideal bir ortak yapıyor. İşbirliğimizi başlatmak ve birlikte yeni fırsatlar ve zorluklarla yüzleşmek için sabırsızlanıyoruz” dedi. 
 
HP CEO'su Enrique Lores, “Geleceği besleyen teknoloji, performans ve olağanüstü işçiliği düşündüğünüzde HP ve Ferrari arasındaki ortaklık doğal bir uyumdur” diyerek şöyle ekledi: “Her iki marka da zamana meydan okuyan zengin bir geçmişe dayanıyor. 
 
Bu benzersiz işbirliği sayesinde yeni kitlelere ulaşma, işimizi büyütme ve ortak müşterilerimiz ve topluluklarımız için kalıcı etki yaratma fırsatına sahibiz. Birlikte, sürdürülebilir inovasyonu hızlandırmak için küresel yarış sahnesinden yararlanacağız.”

Hiç yorum yok