Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DFSK Ticari Modellerinde Nisana Özel 0,99 Kredi Kampanyası

Geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yapan DFSK, ticari modelleri için, DFSK Finans ayrıcalığıyla Nisan ayına özel bir kampanya başlattı. ...

Geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yapan DFSK, ticari modelleri için, DFSK Finans ayrıcalığıyla Nisan ayına özel bir kampanya başlattı. 


Kampanya kapsamında; 1.5 litrelik benzinli motora sahip tek kabin kamyonet C31, çift kabin kamyonet C32, elektrikli kamyonet EC31, NEDC’ye göre 300 kilometrelik menzil sunan elektrikli panelvan model EC35, 250 bin TL’lik kredi kullanılması durumunda 12 aylık vadede yüzde 0,99 faiz oranı ile satışa sunuluyor.  


 
Ticari araç segmentinde 4 farklı model 
Çin’in büyük otomotiv üreticilerinden biri olan DFSK Motor, ticari araç segmentinde Türkiye’de en önemli oyunculardan biri olmayı hedefliyor. DFSK, bu kapsamda elektrikli kamyonet EC31 modeli ile tek şarjla 290 kilometreye varan menzil sunuyor. 
 
DC şarj ile 2 saatte tamamen şarj olabilen EC31, 38.7 kWh batarya kapasitesine sahip. Yüzde 100 elektrikli ticari araçlarda 5 Yıl veya 120.000 km (batarya dahil) garanti süresi mevcut. 
 
Yeni nesil taşıma aracı olarak ise NEDC’ye göre 300 kilometre civarında menzil sunan EC35 elektrikli van modeli 4.9 metreküplük taşıma alanıyla ideal bir lojistik aracı olarak dikkat çekiyor. 
 
DFSK elektrikli ticari araçlarına ek olarak 1.5 litrelik benzinli motora sahip tek kabin C31 kamyonet ve çift kabin C32 kamyonet modelleri de düşük yakıt tüketimi, yüksek performansı, verimli taşıma kapasitesi ve kolay kullanımıyla öne çıkıyor. 
 
DFSK, benzinli ticarilerinde 4 yıl/100 bin kilometre garanti sunuyor. DFSK’nın benzinli ticari modellerde garantiyi bozmayan LPG dönüşümü olanağını da bulunuyor.  
 

DFSK Motor Hakkında; 

1986 yılında Sokon Group ismiyle teknoloji üretim girişimi olarak kurulan şirket, 2022 yılında Seres Group ismini aldı. Çin’de ilk 500 şirket arasında yer alan ve yeni teknolojiye sahip araçlar üretmenin yanı sıra birçok iş kolunda yer alan Seres Group, 10 binin üzerinde çalışan istihdam etmektedir. 
 
Grup, 2019 yılında Dongfeng Motor Group hisselerinin tamamına almıştır. Dongfeng Motor Group, Fortune Global 500 Listesi’nde 68. sırada yer alıyor. Türkiye pazarına SHS Otomotiv ile yeniden giriş yapan DFSK ise, Dongfeng Motor Grubu’nun bir alt kuruluşu olarak 2003 yılında kuruldu. 
 
Seres Group çatısı altında DFSK markasının yanı sıra Seres markası dahil olmak üzere otomobil ve motosiklet üreten çeşitli markalar da yer almaktadır. Türkiye’de de satışı gerçekleştirilen Seres ve DFSK’nın faaliyetleri tamamen ayrı şirketler tarafından yürütülmektedir. 
 
Kısa zamanda Çin’de büyüme kaydeden DFSK, yıllık olarak 1 milyon adetlere ulaşan satış hacmi elde ederken aynı zamanda Çin’in dışında da yıllık 300 bin adetlik satış rakamına sahiptir. 
 
Dongfeng Motors’un diğer Çinli üreticilerden çok daha fazla yabancı şirketle iş birliği anlaşması bulunmaktadır. Bu iş birlikleri Peugeot, Honda, Nissan, Kia, Renault ve Citroen gibi markaların Çin’de üretim ve satış yapmasını sağlamaktadır.  
 

SHS Otomotiv Hakkında;

 
Otomobil perakendeciliğinin öncü markası Şahsuvaroğlu Otomotiv bünyesindeki SHS Araç Kiralama ve Lojistik A.Ş. müşterilerine ideal kiralama deneyimini yaşatmak amacıyla 2013’te kurulmuştur. 
 
2013’ten itibaren her yıl ciro ve araç parkını %100 artıran firma, Türkiye genelinde, kurum ve bireylere uzun dönem araç kiralama hizmeti sunuyor. 
 
SHS, 2023 yılı itibariyle Çin’in en büyük 4 otomotiv üreticisinden biri olan Dongfeng Motor Group’un alt kuruluşu olan DFSK markasının Türkiye distribütörü olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Hiç yorum yok