Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Yüce Auto- Škoda’nın Satış Başarısı Global Ödül Getirdi

Yüce Auto, Škoda Auto tarafından global olarak her yıl düzenlenen Yılın Distribütörü etkinliğinde yeni bir ödülün daha sahibi oldu. Tüm dün...

Yüce Auto, Škoda Auto tarafından global olarak her yıl düzenlenen Yılın Distribütörü etkinliğinde yeni bir ödülün daha sahibi oldu.


Tüm dünyadaki 95 distribütörün yıllık performanslarının değerlendirildiği “Yılın Distribütörü” organizasyonunda, Yüce Auto Uluslararası Satışlar Kategorisi’nde ikincilik ödülü elde etti. 


 
Yüce Auto’nun 2023 yılında gösterdiği yüksek başarı performansı global olarak da ses getirdi. Türkiye’de 2022 yılına göre yüzde 80 büyüme ortaya koyan Škoda, yılı 35 binin üzerinde adetlerde kapatarak rekor kırmıştı. 
 
Türkiye’de 49 Yetkili Satıcı’yla hizmet veren Yüce Auto-Škoda, yaygın hizmet ağı ve sunduğu geniş ürün gamıyla yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. 
 
Škoda Auto’nun prestijli Uluslararası Satışlar Kategorisinde ikinciliği elde eden Yüce Auto, ödülünü Çekya, Prag’da gerçekleştirilen özel bir etkinlikte aldı. 
 
Yüce Auto yeni Škoda modellerini kullanıcılarla buluşturuyor 
 
Türkiye’de marka imajını ve görünürlüğünü her geçen gün artıran Yüce Auto-Škoda, yeni modellerini de hız kesmeden kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. 
 
Öncelikle yenilenen Kamiq ve Scala modellerini sunacak olan Škoda, yeni nesil Superb modelini ise Haziran ayında kullanıcılarla buluşturacak. 
 
Ayrıca Octavia modeli ise Temmuz ayından showroomlarda olacak. 2024 yılının önemli yeniliklerinden biri ise yeni Kodiaq olacak. 
 
Pazarda yenilenen mevcut modellerine ek olarak tamamen elektrikli ürün gamının ilk temsilcileri olan Enyaq ve Enyaq Coupe modelleri Temmuz ayının ikinci yarısında tüketicilere yeni bir deneyim sunmaya başlayacak. 
 
Ödüllere bir yenisini daha ekledi 
 Yüce Auto Uluslararası Satış Gelişimi’nde ikincilik ödülü alan Yüce Auto, 2022 yılında Müşteri Deneyimi‘nde birincilik ile birlikte Marka Gelişimi ve İnovasyon kategorisinde ise üçüncülük elde etmişti. 
 
Ayrıca 2021 yılında satış performansıyla “Uluslararası Satışlar Kategorisinde“ birinciliğini alan şirket, 2018 yılında da “Marka ve Kalite Yönetimi” kategorisinde “En İyi Distribütör Ödülü”ne layık görüldü. 
 
Yüce Auto, 2015 ve 2019 yıllarında Satış Sonrası Hizmetler kategorisinde“En İyi Distribütör Ödülü”nü de 2 kez kazandı.  
 

Yüce Auto 

* Škoda Türkiye Distribütörü Yüce Auto bir Doğuş Otomotiv ortaklığıdır. * Orhan Yüce tarafından kurulan Yüce Grubu, otomotiv sektöründe 60 yılı aşan bir geçmişe sahiptir. 
* Otomobil Distribütörleri Derneği’nin de kurucusu olan Orhan Yüce, aynı zamanda derneğin 2010 yılına kadar “Onursal Başkan”lığını da yapmıştır. 
 
* Yüce Auto, ISO 9001 ve VW Grup TÜV kalite yönetimi sertifikalarına sahiptir. Yüce Auto A.Ş. Türkiye genelinde 49 Yetkili Satış & Servis, 6 Yetkili Servis ve Yedek Parça Satış Noktası ile hizmet vermektedir. 
* 2023 yılında 35 bin 41 araç teslim eden Yüce Auto, bu adetle %3.6 pazar payı elde etmiştir. 
* 2019 yılında Škoda Distribütörleri arasında Satış Sonrası Hizmetler dalında yılın ithalatçısı ödülünü almıştır. 
* 2022 yılında Yüce Auto, elde ettiği üstün başarıyla Škoda Auto tarafından satış performansına göre verilen “Uluslararası Satışlar Ödülü“ne layık görülmüştür.

Hiç yorum yok