Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Vespa Motobike istanbul 2024 Fuarında

Rengarenk Modelleriyle Dünyanın Sevgilisi Vespa, Motobike Fuarına Renk Katacak!    Doğan Trend Otomotiv’in temsil ettiği İtalyan Vespa, 20 ...

Rengarenk Modelleriyle Dünyanın Sevgilisi Vespa, Motobike Fuarına Renk Katacak! 
 

Doğan Trend Otomotiv’in temsil ettiği İtalyan Vespa, 20 – 23 Mart tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Motobike İstanbul 2024’de iki teker tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 
 


İtalyan zarafetini iki tekerlekte buluşturan Vespa, Primavera, GTS ve GTV gibi içten yanmalı motora sahip modellerinin yanı sıra tamamen elektrikli Elettrica modeliyle de fuarda yer alacak. 
 
 Türkiye’de temsilciliğini Doğan Trend Otomotiv’in yaptığı, ikonik motosiklet markası Vespa, sağlamlığı ve her döneme ayak uyduran İtalyan tasarımıyla öne çıkan modellerini 20 – 23 Mart tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Motobike İstanbul’da sergileyecek.  
 
Yarış dünyasından ilham alan özgür ruh: Vespa GTV 300 
Yarış dünyasından esinlenilen dinamik karakteriyle öne çıkan Vespa GTV 300, Motobike İstanbul 2024’de Vespa standının yıldızı olarak ön plana çıkıyor. 
 
Markanın sportif, kışkırtıcı ve cesur yönünü temsil eden GTV, şimdiye kadar bir Vespa motosiklette bulunan en verimli motora sahip. 
 
17,5 kW (23,8 HP) güç sağlayan Vespa GTV, 300 cc’lik tek silindirli HPE (Yüksek Performanslı Motor) ile yüksek performansı İtalyan zarafeti ve markanın dinamik yönüyle buluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda Nero Convinto siyah ve mat, Avvolgente Bej renk seçeneğiyle de Vespa severlerin beğenisine sunuluyor. 
 
Vespa adının ilham kaynağı olan Yaban Arısı, özgür ruhunu teknoloji ve konforla birlikte sunan GTV’nin tek minderli ve iki renkli selesinin arka kısmına gövdeyle uyumlu bir aksesuar kapağı da eklenebiliyor. 
 
Vespa’nın sadece iki tekerlekli mobilitede devrim yaratmakla kalmayan, aynı zamanda markanın özgür ve cesur ruhunu sıfır emisyonlu sürüş keyifliyle buluşturan, elektrikli bir kalbe sahip çağdaş bir sanat eseri olan Elettrica modeli de fuarda sergileniyor.
 
Elettrica ve Elettrica Red olarak iki versiyonu bulunan, 45 ve 70 km/s’ye ulaşabilen seçenekleriyle elektrikli mobilitedeki bu Vespa temsilcisi, markanın geleceğinde önemli bir konuma sahip.

Hiç yorum yok