Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Pirelli, 4 lastik alana Shell Pratik Kart hediye

Pirelli, 4 lastik alana 1.500 TL değerinde Shell Pratik Kart hediye ediyor  Sürücülere 150 yılı aşkın süredir inovatif teknolojilerle üretil...

Pirelli, 4 lastik alana 1.500 TL değerinde Shell Pratik Kart hediye ediyor 


Sürücülere 150 yılı aşkın süredir inovatif teknolojilerle üretilmiş lastikler sunan Pirelli, yeni kampanyası ile cazip avantajlar sağlıyor. 
 


Pirelli müşterileri, tek seferde dört adet 18’’ jant ve üzeri lastik satın aldıklarında 1.500 TL (KDV dahil) değerinde Shell Pratik Kart hediyesi ve Axess’e özel, vade farksız 8 taksit imkanı yakalıyor. 

 
Kurulduğu günden bu yana sürücüleri yenilikçi teknolojilerle buluşturan Pirelli, baharda lastik yenilemek isteyen müşterilerine çok özel bir kampanya sunuyor. 
 
Kampanya kapsamında 18 Mart – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Pirelli yetkili satıcıları veya alt satış noktalarından Pirelli marka 4 adet 18” jant ve üzeri yaz ya da dört mevsim lastik alan müşterilere, 1.500 TL (KDV dahil) değerinde Shell Pratik Kart hediye ediliyor. 
 

Kullanıcılarına her zaman en avantajlı fırsatları sunan Pirelli, yeni kampanyasında Axess’e özel, vade farksız 8 taksit imkanı da veriyor. 

 
İtalyan lastik devi Pirelli'nin bu cazip kampanyasından faydalanmak isteyen sürücüler, www.pirelli.com.tr web sitesinde kampanyaya katılan yetkili satıcıların ve Shell Pratik Kart’ın geçerli olduğu istasyonların bilgilerine ulaşabiliyor ve kolaylıkla kaydolabiliyorlar. 
 
Kayıt işlemlerinin ardından 3 gün içinde SMS ya da e-posta yoluyla Shell Pratik Kart’ın aktivasyonunu sağlayabilen kullanıcılar, böylelikle kampanyadan yararlanabiliyor.

Hiç yorum yok