Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Nissan 8-9-10 Mart tarihlerinde nissan showroomlarına gelen kadınlara eşsiz Nissan Günleri deneyimi sunuyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne dikkat çeken Nissan Türkiye 8-9-10 Mart tarihlerinde showroom ziyaretinde bulunan kadınlara Eşsiz Nissan Günle...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne dikkat çeken Nissan Türkiye 8-9-10 Mart tarihlerinde showroom ziyaretinde bulunan kadınlara Eşsiz Nissan Günleri deneyimi sunuyor. 
 

 “Eşsiz Nissan Günleri” kapsamında yetkili satıcılarında etkinliklerini sürdüren Nissan Türkiye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de dikkat çeken organizasyonlarına devam ediyor. 


 
Varlıklarıyla dünyayı güzelleştiren, her alanda ilham kaynağı olan tüm kadınlara bayilerinde kucak açan Nissan Türkiye, 8-9-10 Mart tarihlerinde yetkili satıcılarında kadın müşterilerini ağırlamak için heyecanlı. 
 
Test sürüşü ve çeşitli etkinliklerle tüm kadınları bayilerine bekleyen Nissan Türkiye, benzersiz Nissan teknolojilerini sunmak için gün sayıyor. 
 
Türkiye'nin 26 şehrinde, 42 bayi ve satış sonrası hizmet noktasıyla Nissan Türkiye ve bayileri 8-9-10 Mart tarihlerinde tüm kadınları detaylı bilgi ve test sürüşüne Nissan bayilerine bekliyor.

Hiç yorum yok