Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Cıtroën’den Benzersiz Mart Fırsatları!

Citroën, mart ayında da birbirinden özel kredi imkânlarıyla yeni bir araç satın almak isteyenlere avantajlar sunuyor.    Otomobil ve hafif t...

Citroën, mart ayında da birbirinden özel kredi imkânlarıyla yeni bir araç satın almak isteyenlere avantajlar sunuyor. 
 

Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesine yönelik kredi seçenekleri ve PSA Finans desteğiyle Citroën, mart ayında müşterilerini showroomlarına bekliyor. 
 


Kampanya kapsamında Citroën C3 modeli 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi olanakları ile satışa sunuluyor. 
 
Citroën SUV ailesinin özgün üyesi C3 Aircross modeline, 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor. 
 
Dikkat çeken tasarımıyla Citroën C4 ve kompakt sınıfta 4 kapılı sedan ve SUV genlerini buluşturan C4 X modellerinde ise mart ayında, 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay ve yüzde 0,99 faizli kredi imkânı bulunuyor. Mart ayının en avantajlı kampanyası ise üstün konfor ve verimlilikleri ile öne çıkan elektrikli Citroën modellerinde sunuluyor. 
 
Bu kapsamda Citroën C4 ve C4 X’in yüzde 100 elektrikli versiyonları ë-C4 ve ë-C4 X satın almak isteyenler, 300 bin TL’ye varan kredi için 12 ay vade ve yüzde 0 faiz seçeneğinden yararlanabiliyor. 
 
SUV segmentinde rakiplerinden üstün konfor özellikleriyle ayrılan Shine Bold ve E-Series donanımına sahip Citroën C5 Aircross modelinde 225 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 300 bin TL’ye varan kredi için 12 ay ve yüzde 0,99 faiz imkânlarından faydalanılabiliyor. 
 
Satışlarını iki katından fazla artırarak 2023 yılının en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası olan Citroën’in, konfor seviyesini üst seviyelere taşıyan donanım özellikleriyle segmentinin öncüsü Berlingo Kombi modeli 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçenekleri ile yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Citroën Türkiye, şubat ayındaki güçlü satış performansıyla Türkiye otomotiv pazarında üçüncülüğü elde ederken, dünya genelinde Citroën’in yer aldığı tüm pazarlarda ikinci olarak dikkatleri üstüne çekti. 
 
Marka, mart ayındaki avantajlı kampanyalarıyla da satış başarısına devam etmeyi hedeflerken, yeni bir binek veya hafif ticari araç satın almak isteyenleri showroomlarına bekliyor. 
 
Kompakt sınıfta 4 kapılı sedan ve SUV genlerini bir arada sunan C4 X modelinde 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı sunuluyor. 
 
Tasarım ve teknolojiyi buluşturan Citroën C4’e ise, 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay ve yüzde 0,99 faizli krediyle sahip olunabiliyor. 
 
Citroën’in konfor, tasarım ve işlevselliği bir araya getiren SUV modeli C5 Aircross, Shine Bold ve E-Series donanımına sahip versiyonlarında 225 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 300 bin TL’ye varan kredi için 12 ay ve yüzde 0,99 faiz imkânlarıyla Citroën showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Güçlü SUV tasarımı, çok yönlü kullanımı, sürüş güvenliği ve konforunu destekleyen gelişmiş teknolojilere sahip Citroën C3 Aircross modeli, 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneği ile satın alınabiliyor. 
 
Çeşitli kişiselleştirme kombinasyonlarıyla heyecan verici deneyimler yaşatan ve otomatik şanzıman seçeneğiyle kullanıcılarına konforlu bir sürüş sunan Citroën C3 modelinde ise, 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor.  
 
Konforlu ve elektrikli Citroën modellerinde 0 faizli kredi fırsatları! 
 
Citroën, ë-C4 ve ë-C4 X ile C segmentinde birbirini tamamlayan iki elektrikli araç sunan tek marka olarak öne çıkmaya devam ederken, menzil ve maliyet odaklı yaklaşımını da sürdürüyor.
 
Her iki elektrikli model, içten yanmalı motora sahip C4 ve C4 X modellerinin iç mekan genişliği ve kabin içi kullanım özelliklerini elektrikli güç-aktarma sisteminin avantajlarıyla birleştiriyor. 
 
Citroën C4 ve C4 X’in yüzde 100 elektrikli versiyonları ë-C4 X ve ë-C4, 300 bin TL’ye varan kredi için 12 ay ve yüzde 0 faiz avantajıyla satın alınabiliyor. Stratejik olarak belirlenmiş batarya boyutu ve 100 kW hızlı şarj işlevi çok yönlü kullanım sunarken aynı zamanda rekabetçi bir fiyat konumlandırmasını da destekliyor.  
 
Ticaride yılın en avantajlı fırsatı! 
“Yılın En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası” ödülünü kazanarak önemli bir başarıya daha imzasını Citroën, hafif ticari araçlarda da avantajlı kampanyalara imzasını atıyor. 
 
Tasarım, pratiklik ve modülerlik açısından yenilikçi çözümleri ve multimedya özellikleriyle sürüş keyfini artıran Berlingo Kombi modeli, 185 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatlarıyla Citroën showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor. 
 
Kombivan sınıfının öncüsü olan modüler tasarımlı Citroën Berlingo Van, 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi veya 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneğiyle satın alınabiliyor. 
 
Citroën, yüksek kapasite ve konforu buluşturan Citroën; ergonomik tasarımını teknolojik donanımlarla bünyesinde birleştiren Jumpy Spacetourer modelinde 300 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneği ile sunuyor. 
 
Citroën, yüksek kapasite ve konforu buluşturan Jumper ve günlük hayatı kolaylaştıran bir mesai arkadaşı olarak Jumpy modellerini 150 bin TL için 12 ay vadeli, yüzde 0,99 faizli kredi fırsatıyla kullanıcılarla buluşturuyor.

Hiç yorum yok