Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ulu Motor’dan Elektrikli Otomobil Alımını Kolaylaştıran Cazip Satış Kampanyası

Yüzde yüz elektrikli Skywell ve Leapmotor modellerini Türkiye’de kullanıcılarla buluşturan Ulu Motor, şubat ayı sonu itibariyle başlattığı c...

Yüzde yüz elektrikli Skywell ve Leapmotor modellerini Türkiye’de kullanıcılarla buluşturan Ulu Motor, şubat ayı sonu itibariyle başlattığı cazip satış avantajlarıyla elektrikli otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor. 
 

Anahtar teslim fiyatı 1.880.000 TL olan Skywell’ler, 880.000 TL peşin ödeme, kalan tutar kredi kartına vade farksız 6 ay taksitle, anahtar teslim fiyatı 998.000 TL olan Leapmotor T03 ‘ler ise, 98.000 TL peşin ödeme, kalan tutar kredi kartına vade farksız 3 ay taksitle yetkili satıcılarda sizleri bekliyor.


 
 Şehir içi 642 kilometre menziliyle elektrikli Skywell’ler anahtar teslim 1.880.000 TL fiyatıyla beğenileri toplarken, 880.000 TL peşin ödeme, kalan tutar kredi kartına vade farksız 6 ay taksitle sizleri bekliyor. 
 
Benzinli ve dizel örneklerine göre %50’ye kadar yakıt tasarrufu sağlayan Skywell’ler, aynı zamanda 36 dakikada %30’dan %80’e hızlı şarj olma özelliğiyle de zamandan tasarruf sağlıyor. 
 
Sınıfının en geniş iç hacimli elektrikli araçlarından birisi olan Skywell, avantajlı fiyat kampanyasıyla kullanıcılarından tam puan alıyor. 
 
Tam dolu bir batarya ile şehir içi kullanımda 417 kilometreye varan menzil sunan Leapmotor T03, kompakt görünümü, kullanışlı teknolojik özellikleri, akıllı bağlantıları ve sürüş destek sistemiyle elektrikli araç modelleri arasında öne çıkıyor. 
 
Sade ve dikkat çekici tasarımı ve güçlü performansıyla, anahtar teslim fiyatı 998.000 TL olan T03, 98.000 TL peşin ödeme, kalan tutar kredi kartına vade farksız 3 ay taksit avantajıyla sizleri bekliyor. 
 
 Şubat ayı sonu itibariyle başlayan ve sınırlı süre geçerli olan cazip satış kampanyasından yararlanmak isteyenler, Ulu Motor bünyesindeki Leapmotor ve Skywell ve Leapmotor’a ait web sitelerini ziyaret ederek ya da en yakın yetkili bayilerine giderek siparişlerini verebilirler. Cazip satış kampanyasından yararlanmak ve detaylı bilgi için https://leapmotortr.com/ ve https://skywell.com.tr/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz.
 
ULU MOTOR HAKKINDA
 
1971 yılında kurulan Ulubaşlar Grubu'nun 2004 yılında kurulan distribütör şirketi Ulu Motor, bu yıl 20. yılını kutluyor. 21 ülkede distribütörlüğü olan Ulu Motor; otomobil, kamyon, motosiklet ve LPG alanlarında faaliyet göstermektedir. 
 
2015 yılından itibaren Ulubaş Grubu’nun mobilite dönüşümüne öncülük etme vizyonunu üstlenen Ulu Motor, grubun teknolojik dönüşüm süreçlerinde rol alan en önemli şirketlerden biri olarak konumlandı. 
 
Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’daki 20’den fazla ülkede Skywell’i temsil eden Ulu Motor, mobilite dönüşümüne öncülük etme vizyonu ile her daim yeniliği ve gelişmeyi hedefliyor, tüm kullanıcılarımızın günlük hayatlarında yolculuklarına ortak olmayı sürdürüyor.
 
Bireysel yeni nesil binek araç kullanımını ve verimliliğini artırmak adına Ulu Motor, çeşitli alanlarda teknoloji ve altyapı yatırımları yapmaya hızla devam ediyor. 
 
Geliştirilen binek araç çözümleri ile kullanıcılara en güvenli bağlantı yöntemleri ile yönetilebilir bir araç kullanım deneyimi ve birçok çözümle şeffaf veri yönetimi imkânı sağlıyor. 
 
Kullanıcıların verilerini görüntülemeleri, yorumlamaları için mobil uygulama çözümleri sayesinde araçların en verimli şekilde maksimum performans düzeyinde kullanılmasını sağlıyor.

Hiç yorum yok