Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Lexus LBX ile Yapay Zeka ve Kişiselleştirilmiş Sanat Bir Araya Geldi

Premium otomobil üreticisi Lexus’un ilk çeyrekte Türkiye pazarında satışa sunacağı yeni modeli LBX, sıra dışı tarzını dijital alanda da göst...

Premium otomobil üreticisi Lexus’un ilk çeyrekte Türkiye pazarında satışa sunacağı yeni modeli LBX, sıra dışı tarzını dijital alanda da gösteriyor. 

Henüz yollara çıkmadan aldığı ödüllerle adından söz ettirmeyi başaran Lexus LBX, yenilikçi dijital sanat deneyimini başlattı. 

 


Türkiye’de de kullanıcılarla buluşturulan bu uygulama, lexus.com.tr adresinde otomobil tutkunlarını, teknolojileri meraklılarını ve sanat severleri bekliyor. 
 
LBX modelini yaratıcı bir şekilde Yapay Zeka Deneyimi ile birleştiren uygulama, markanın “Kişiselleştirilmiş Lüks” deneyiminin de altını çiziyor.  
 
Kullanıcıların kendi tarzlarıyla eşsiz sanat eserleri ortaya çıkıyor 
 
Geleneksel araç satın alma deneyiminin kalıplarını kıran LBX Yapay Zeka Deneyimi, daha genç ve sosyal medyayı seven kullanıcıları kendisine çekmeyi amaçlıyor. Bu sayede kullanıcılar LBX ile kişisel sanat eserleri oluşturabiliyorlar. 
 
Yapay Zeka sistemi, Instagram hesabının eşleştirilmesiyle, kullanıcıların önceden yaptığı paylaşımlardaki estetik anlayışını, kişiliğini, tercih ettiği dokuları ve renk paletini analiz ederek kişiselleştirişmiş sanat eserinin ortaya çıkmasını sağlıyor. 
 
Kullanıcılar, isterlerse Instagram hesabı olmadan da sanat eserleri oluşturabiliyorlar. LBX’in bu yenilikçi deneyimi, farklı tarzlarda milyonlarca sanat eseri oluşturabiliyor ve her bir eser, kullanıcıların kişilikleri kadar benzersiz oluyor. 
 
Bir yapay zeka çalışması oluşturulduktan sonra, kullanıcılar bunu indirip kaydedebiliyorlar ve kendi sosyal medya profillerinde paylaşabiliyorlar. 
 
LBX Yapay Zeka Deneyimi, müşteri odaklı dijital deneyimlerindeki yenilikçi tarzını yansıtıyor. LBX Yapay Zeka Deneyimini yaşamak isteyen kullanıcılar Lexus.com.tr sayfasını ziyaret edebilirler.

Hiç yorum yok