Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Iveco Bus Türkiye Pazarinda Güçleniyor

Iveco Bus Türkiye Yetkili Bayisi Fsm Demirbaş Otomotiv Araciliği İle İlk Kavşaği Döndü  Dünyanın önde gelen otobüs üreticilerinden biri ola...

Iveco Bus Türkiye Yetkili Bayisi Fsm Demirbaş Otomotiv Araciliği İle İlk Kavşaği Döndü 


Dünyanın önde gelen otobüs üreticilerinden biri olan ve Avrupa'da yolcu taşımacılığında önemli bir oyuncu olan IVECO BUS, Türkiye pazarındaki varlığını büyütmeye devam ediyor. 


 

IVECO BUS ve Yetkili Satıcısı FSM Demirbaş Otomotiv, Avrupa şehirlerarası segmentinde pazar lideri olan CROSSWAY’i düzenlenen lansmanla sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

 
İlk CROSSWAY otobüsleri 2023 yılının sonunda Türkiye pazarına girdi ve teslimatlar 2023 yılı bitmeden gerçekleşti. 
 
IVECO BUS Yetkili Bayisi FSM Demirbaş Otomotiv tarafından satışı gerçekleşen 20 adet CROSSWAY otobüs Balıkesir Belediyesi ve Muğla Belediyesi’ne kısa süre içinde teslim edildi. Otobüsler havalimanlarından şehir merkezlerine ve Türkiye’nin en önemli lokasyonlarına turist taşıyacak. 
 
CROSSWAY, sınıfının en iyisi olmakla beraber, tasarruflu yakıt tüketimi, optimize edilmiş kişi sayısı (12 metre konfigürasyonda 55 koltuk) ile yolcular için yüksek konforu sağlarken, toplam sahip olma maliyeti sayesinde de bu görev için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. 
 
Etkinlikte konuşan IVECO BUS Asya ve Pasifik Bölgesi Ticari Operasyonlar Direktörü Marco Franza şunları söyledi:
 
 “IVECO BUS olarak hedefimiz, taşımacılık çözümlerimizi Türkiye'ye getirmek ve pazarda lider otobüs markası olmaktır. Sınıfının en iyi ürün özelliklerine sahip, müşteri taleplerine en uygun çözümü oluşturan CROSSWAY'i şimdi de Türkiye pazarına sunduk, çok yakında geniş araç yelpazemizden alternatif yakıtlı ve elektrikli otobüsleri de göreceksiniz. 
 
IVECO BUS araç serisinin tamamı yolculara ve sürücülere maksimum güvenlik ve konfor sağlarken, filo sahiplerine de ideal toplam sahip olma maliyetini sunuyor. 
 
Ayrıca müşterilerimiz, bu alana yatırım yapmaya devam ettikçe sürekli genişleyen dijital hizmetler de dahil güçlü hizmet portföyümüze ek avantajlar da sunacağız."
 
 FSM Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş’da, kapanış konuşmasında, CROSSWAY'in pazara girmesinden sadece 2 ay sonra yoğun talep gördüğünü ve kısa sürede Türkiye'de ilk tercih edilen otobüslerden biri olacağına inandığını belirtti. 
 
“FSM Demirbaş olarak 1994 yılından bu yana sektörün içerisindeyiz. Değişen taşımacılık ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor ve müşterilerimizin taleplerini buna göre öngörüyoruz. 
 
Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktır.” Gerçekleşen etkinlikte CROSSWAY'i görüp deneyimleyen ve IVECO BUS Türk ekibiyle tanışan 50'den fazla müşteri vardı.  
 
KONFOR, GÜVENLİK, DAYANIKLILIK 
CROSSWAY, şehirlerarası yolcu ve öğrenci taşımacılığı segmentinde Avrupa pazar lideridir. 60.000'in üzerinde üretilen adedi ile FTP Endüstriyel tarafından geliştirilen yüksek güvenilirliği, her türlü yol koşuluna uygunluğu, düşük işletme maliyetleri, yüksek yakıt verimliliği, üstün konforu ve güçlü motoruyla öne çıkıyor. 
 
Sürdürülebilirliğe olan güçlü bağlılığıyla bir ilke imza atan IVECO BUS, daha sürdürülebilir ulaşım hizmetine katkı sağlayacak sıfır emisyonlu araçlarını yakın zamanda Türkiye pazarına sunacak. 
 
IVECO BUS IVECO BUS, Iveco Group N.V.'nin bir markasıdır. (EXM: IVG), Milano'daki Borsa Italiana'da işlem gören, ticari ve özel araçlar, güç aktarma organları ve finansal hizmetlerde küresel bir liderdir. 
 
Dünya çapındaki varlığı ve sürdürülebilir toplu taşımacılıkta Avrupa'daki lider konumu ile IVECO BUS, elektrik veya biyometan ile uyumlu sıkıştırılmış doğal gazla çalışan farklı enerjilerde mevcut küresel hareketlilik çözümleri sunarak kamu ve özel operatörleri tüm misyonlarında desteklemektedir. Genel teklif şunları içerir: - okul, şehirlerarası ve turizm otobüsleri; - BRT'ye özel versiyonlar da dahil olmak üzere standart ve körüklü şehir otobüsleri; şehir midibüsleri - her türlü yolcu taşımacılığı görevleri için minibüsler. - IVECO ON aracılığıyla sunulan bağlantı ve filo yönetimi hizmetleri - Enerji Mobilite Çözümleri ile simülasyon ve tasarımdan şarj istasyonlarının teminine, şarj altyapısının kurulumu ve bakımına kadar ürün ve hizmet portföyü Kapsamlı IVECO BUS ve IVECO servis ağı, bir Iveco Bus aracının çalıştığı her yerde dünya çapında yardımı garanti etmektedir. 
 
IVECO BUS, Annonay ve Rorthais, Fransa, Vysoké Myto, Çek Cumhuriyeti, Brescia ve Foggia, İtalya'da beş üretim biriminde 5.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Hiç yorum yok