Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Hotomobil Modellerini Karavanist’te Sergiliyor

Türkiye'nin lider mobil yaşam markası Hotomobil, 6-14 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek Karavanist’te stil sahibi mobil yaşam alanla...

Türkiye'nin lider mobil yaşam markası Hotomobil, 6-14 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek Karavanist’te stil sahibi mobil yaşam alanlarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak. 

Hotomobil fuarda üstün mühendislik anlayışıyla hayata geçirdiği teknolojilerinden Smart Shine Plus’ı tanıtacak. 


 
Avrupa’nın ve Türkiye’nin en geniş model gamına sahip Türk mobil yaşam markası Hotomobil, 6-14 Ocak tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Karavanist Fuarı’nda lüks ve premium modellerinin yanı sıra outdoor markası Urban Badger’ı da sergileyecek. 
 
Hotomobil, doğaya fayda sağlayacak nesiller yetiştirmeyi misyon edindiği ‘Yeşil Ayak İzleri’ projesiyle çocuklara fuarda sürdürülebilirlik kavramını anlatarak doğa sevgisi aşılamaya devam edecek. 
 
Stellantis ikinci seviye tedarikçi ve TIP onayına sahip Hotomobil; Mercedes, Fiat, Volkswagen, Peugeot ve Citroen markalarından garantili karavan dönüşümü yapan tek marka olarak Karavanist’e damgasını vuracak. 
 
Mobil yaşama damga vuran teknoloji: Smart Shine Plus 
 
Hotomobil'in teknolojik çözümleri ve göz alıcı tasarımlarıyla mobil yaşam dünyasına yeni bir soluk getiren modelleri, kamp tutkunlarının birçok ihtiyacına pratik çözümler sunuyor. Ayrıca sahip olduğu lüks ve premium dünyasıyla da kullanıcılarına güven ve konfor sağlıyor. 
 
Smart Shine teknolojisiyle mobil yaşam sektörüne damgasını vuran Hotomobil, Karavanist’te bu teknolojiyi bir üst seviyeye taşıdığı Smart Shine Plus’ı da tanıtacak.  
 
Doğada hayat kolaylaştıran Urban Badger ürün ailesi 
 
Karavanist’te Hotomobil’in outdoor markası Urban Badger da yer alacak. Doğada kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıracak inovatif ürün ailesine sahip Urban Badger, teknolojik donanımıyla Karavanist’te de farkını ortaya koyacak.  
 
Hotomobil ‘Yeşil Ayak İzleri’ projesi ile sürdürülebilir bir gelecek 
 
Yeşil Ayak İzleri projesinin ilk ayağını Gaziantep CAMPEX Kamp, Karavan ve Doğa Sporları Fuarı’nda gerçekleştiren Hotomobil, projesini Karavanist’e taşıyacak. Fuarı ziyaret edecek çocuklar, keyifli vakit geçirirken sürdürülebilirlik kavramını ve doğaya saygılı davranmanın önemini öğrenecek.

Hiç yorum yok