Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Chery Modellerinde 50 Bin TL Takas Desteği ve 200 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı!

Çin’in yükselen markası Chery, Türkiye’de elde ettiği büyük başarıyı, yılın ilk ayında çok avantajlı bir kampanya ile taçlandırıyor.    Ocak...

Çin’in yükselen markası Chery, Türkiye’de elde ettiği büyük başarıyı, yılın ilk ayında çok avantajlı bir kampanya ile taçlandırıyor. 
 

Ocak ayında zam yapmayan Chery, yeni bir SUV sahibi olmak isteyenlere 50 bin TL’ye kadar takas desteği ve 200 bin TL’ye kadar faizsiz kredi avantajı sağlıyor. 
 


ODMD verilerine göre 2023 yılında Türkiye’de 40 bin adedin üzerinde satışa ulaşarak pazarda 10’uncu sıraya ulaşan Chery, pazara mart ayı sonunda giren bir marka için büyük bir başarı ortaya koymasıyla öne çıkıyor. 
 
Yüksek satış başarısına ek olarak, pazar araştırmalarında yüksek skorlar alan Chery, satışları gibi müşteri memnuniyetininde de pazarın üst sıralarında yer aldığını gösteriyor.
 
 Türkiye pazarına mart ayında giriş yapan Çinli otomotiv devi Chery, henüz ilk yılını doldurmadan Türk tüketicisinin en fazla tercih ettiği ve ilgi gösterdiği markalar arasında yerini almayı başardı. 
 
Zengin donanım ve şık tasarımı uygun fiyat ve satın alma seçenekleriyle sunan Chery, yeni yılın ilk kampanyasıyla da tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor.  
 
Yeni yılda da fiyatlar sabit kalmaya devam ediyor! 
Ocak kampanyası kapsamında Chery, zam yapmayıp fiyatları sabit tutarken, tüketicilerin yeni bir SUV sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Ocak ayı boyunca devam edecek olan kampanyada, tüm Chery modellerinde 50 bin TL’ye kadar araç takas desteği ve 200 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlanıyor.
 
Türkiye’de satış performansını hızla ve istikrarlı biçimde artıran Chery, SUV segmentindeki dikkat çekici başarısıyla öne çıkıyor. 
 
3 farklı C-SUV modeliyle satışlarda üst sıralarda yer alan Chery, bu başarısını mükemmel kaliteyi uygun fiyat politikasıyla sunmasına borçlu. 2023 yılında Türkiye’de 40.590 adetlik satışa ulaşan Chery, pazara mart ayında giren bir marka olmasına rağmen yılı 10’uncu sırada tamamladı. 
 
Yüksek satış başarısına ek olarak, pazar araştırmalarında yüksek skorlar alan Chery, satışları gibi müşteri memnuniyetinin de pazarın üst sıralarında yer aldığını gösteriyor.  
 
Chery modelleri sınıfının öncüsü oldu! 
D-SUV segmentinde birinci, tüm binek otomobil satışlarında ise onuncu sırada yer alan TIGGO8 PRO'nun performansı ise göz kamaştırıyor. 
 
TIGGO8 PRO, sahip olduğu özellikler ve teknolojilerle geniş hacimli SUV sınıfında lider olmayı hak ediyor. Benzer şekilde TIGGO7 PRO ve OMODA5 de üstün kalitesi ve şık görünümüyle müşterilerin büyük beğenisini kazanarak SUV pazarında iyi bir performans gösterdi. 
 
TIGGO7 PRO, konforlu teknolojik SUV dünyasında ilk tercih olurken, OMODA5 ise şık görünümü ve özgün karakteriyle geleceğin Cross-SUV temsilcisi olarak öne çıkıyor.

Hiç yorum yok