Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aytemiz’den sömestr tatilinde hem akaryakıt indirimi hem de 50 ShopPara hediye

Yarı yıl tatilinin son haftasında öğrenciler ve aileler okulların ikinci dönemine hazırlanmaya başladı.    Burda AVM’lerde hem çocuklarının ...

Yarı yıl tatilinin son haftasında öğrenciler ve aileler okulların ikinci dönemine hazırlanmaya başladı. 
 

Burda AVM’lerde hem çocuklarının eksiklerini gideren hem de ailece keyifle vakit geçiren Shopla üyesi veliler, yakıt masraflarından da tasarruf ediyor. 


 
Aytemiz Vaay uygulamasıyla akaryakıt alımlarında hem yüzde 3’lük indirimden yararlanıyorlar hem de 50 ShopPara kazanıyorlar. Okula dönüş yaklaşırken öğrencilerin eksik okul ihtiyaçları da karşılanmaya başladı. 
 
Türkiye’nin dört bir yanında yaşanan kış şartları nedeniyle en uygun alışveriş mekanı AVM’ler oluyor. 
 
Ziyaretçilerine sakin ve sıcak bir ortam sunan Burda AVM’ler, aynı zamanda herkesin damak zevkine uygun yemek çeşitleri, ailece eğlenilebilecek oyun alanları ve birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap verebilen mağazaları barındırıyor. 
 
Akaryakıt sektöründe sunduğu avantajlarla öne çıkan Aytemiz ve AVM müşterisine özel fırsatlar sunan Shopla uygulamasının gerçekleştirdiği kampanya, Burda AVM’lerdeki alışverişleri indirimli akaryakıta dönüştürüyor. 
 
31 Mayıs 2024 tarihine kadar sürecek kampanya, Esas Gayrimenkul bünyesinde faaliyet gösteren Adana’daki 01 Burda AVM, Balıkesir’deki 10 Burda AVM, Bolu’daki 14 Burda AVM, Çanakkale’deki 17 Burda AVM, Kırklareli Lüleburgaz’daki 39 Burda AVM, Kocaeli’ndeki 41 Burda AVM ve Zonguldak’taki 67 Burda AVM’lerinde geçerli. 
 
Burda AVM’lerden alışveriş yaparak kapsamlı avantajlar dünyasını keşfeden 350 bini aşkın Shopla kullanıcısı, Aytemiz Vaay mobil uygulaması üzerinden %3’e varan indirimli motorin ve benzin alışverişi yapabilecek. 
 
Aytemiz Vaay üyeleriyse Shopla uygulamasını kullanarak, Türkiye’nin 7 ilindeki bu AVM’lerde birbirinden farklı markalarda özel avantajlara sahip olabilecekler.
 
Akaryakıt indirimi ve 50 ShopPara kazanmak çok kolay  
Kampanyadan yararlanmak için Shopla kullanıcılarının akıllı telefonlarına Aytemiz Vaay uygulamasını indirmeleri ve kayıt olmaları gerekiyor. 
 
Aytemiz Vaay uygulamasında sol üst köşedeki menü içerisinde yer alan “Katılım Kodu Gir” alanına, Shopla üzerinden alınan kişiye özel kodu girmeleri yeterli. 
 
Böylece Shopla kullanıcıları, Aytemiz istasyonlarında, Aytemiz Vaay ile yapacakları her benzin veya motorin alışverişlerinde ek indirimden yararlanabilecek. 
 
 Aytemiz Vaaylılar ise uygulama üzerinden oluşturdukları kampanya kodu ile Burda AVM danışma bankolarına giderek kazandıkları ShopPara’larını yükletebilirler. Shopla uygulamalarına yüklenecek 50 ShopPara, Burda AVM'lerindeki anlaşmalı noktalarda yapılacak alışverişlerde 50 TL değerinde indirim sağlıyor. 
 
 Yıl boyunca çeşitli kampanya ve indirimlerden yararlanma imkanı sunan Aytemiz Vaay, çocuğunu ya da evcil hayvanını araçta tek başına bırakmak istemeyenlere; kışın soğukta arabasından çıkmadan, beklemeden, hızlı, temassız şekilde yakıt almak isteyenlere konforlu bir alışveriş deneyimi de sağlıyor. 
 
Shopla üyeleri, en yakın Aytemiz istasyonuna yol tarifini Aytemiz Vaay mobil uygulaması içerisindeki haritalar bölümünden alabilirler. 
 
Aytemiz Vaay uygulaması hakkında detaylı bilgi için Aytemiz Youtube kanalı ziyaret edilebilir. Ayrıca kampanyaya dair detaylı bilgilere https://www.aytemiz.com.tr/ ve https://www.shopla.com.tr/ adresleri üzerinden ulaşılabilir.

Hiç yorum yok