Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Shell Filo Çözümleri, Çevre Dostu AdBlue ile Filolara Kolay, Hızlı ve Güvenilir Hizmetler Sunuyor

Shell Filo Çözümleri, Taşıt Tanıma Sistemi kullanan şirketlere dizel egzoz sıvısı AdBlue®’yu kolay ve hızlı bir şekilde kullanma ve yönetme ...

Shell Filo Çözümleri, Taşıt Tanıma Sistemi kullanan şirketlere dizel egzoz sıvısı AdBlue®’yu kolay ve hızlı bir şekilde kullanma ve yönetme imkânı sağlıyor. 
 

Böylece ağır vasıta ve dizel araçların çevresel etkisini azaltmak için önem taşıyan Shell AdBlue®’yu araçtan inmeden ve ek cihaza ihtiyaç duymadan almak, sonradan ödeme avantajı ile ödemek, toplu faturalandırmak ve tüm süreci online olarak raporlamak mümkün. 
 


1923 yılından bu yana Türkiye’nin gelişimine enerji katma misyonuyla çalışan Shell, 2050 yılına kadar net sıfır emisyonla faaliyet gösterecek bir şirket olma hedefi doğrultusunda araçlarda karbon salınımını ve zehirli gazları azaltmada etkili AdBlue®’yu müşterilerine her zaman aynı kalitede sunuyor. 
 
Seçili Shell istasyonlarında sunulan Shell AdBlue®’nun filolar tarafından rahat, güvenli ve hızlı kullanımı ve yönetimi için ise Shell Filo Çözümleri hizmetlerinden yararlanmak mümkün. 
 
Araçların çevre regülasyonlarıyla uyumlu hareket etmelerine olanak tanıyan AdBlue®’yu Shell Taşıt Tanıma sistemi ile kullanan filolar, operasyonlarını da güçlendiriyor. 
 
AdBlue® dizel egzoz sıvısı, ağır vasıta ve dizel araçlardan atmosfere salınan zararlı gazları azaltmak için kullanılıyor. Ağır vasıta ve dizel araçlarda kullanılan sıvı, nitrojen oksitlerinin zararsız gaz ve su buharına dönüştürülmesine yardımcı oluyor. 
 
Seçici katalitik indirgeme sistemi (SCR) motor teknolojisi ile üretilmiş araçlarda kullanımı kanunen zorunlu olan bu çevreci ürünü, Shell Taşıt Tanıma Sistemi üzerinden filo araçlarına entegre etmek ve filoları tek bir yerden yönetmek mümkün. 
 
Böylece akıllı anahtarlık veya Shell SmartPay ile Shell AdBlue® tedariği, geçerli tüm istasyonlardan hızlıca yapılabiliyor. Aynı zamanda Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile AdBlue® kullanan filolar toplu fatura, sonradan ödeme avantajı, online raporlama gibi operasyonel fayda ve kolaylıklardan yararlanıyor. 
 
Şu an 45 Shell istasyonunda sunulan bu hizmetler, Türkiye genelinde yaygınlaştırılmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok