Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Emirates, First ve Business Class Yolcuları için Özel Şoförlü Transfer Hizmetini yeniden başlatıyor

Emirates, First ve Business Class Yolcuları için Tokyo-Haneda'da Özel Şoförlü Transfer Hizmetini yeniden başlatıyor  Dünyanın en büyük u...

Emirates, First ve Business Class Yolcuları için Tokyo-Haneda'da Özel Şoförlü Transfer Hizmetini yeniden başlatıyor 


Dünyanın en büyük uluslararası havayolu Emirates, Tokyo Haneda Uluslararası Havalimanı'nı seyahat amaçlı ziyaret eden premium yolcuları için dünya standartlarındaki özel şoförlü transfer hizmetini (CDS) resmi olarak yeniden başlattı. 


 
Bu ayrıcalıklı ve ücretsiz hizmet, yolcular için uçuş seyahatlerine başlamadan önce kapıdan kapıya rahat bir yolculuk deneyimini vadediyor. 
 
 Emirates'in özel şoförlü transfer hizmeti için www.emirates.com adresindeki "rezervasyonumu yönet" seçeneği, Emirates'in çağrı merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığıyla da rezervasyon yapılabiliyor. 
 
Bu ücretsiz hizmetin yeniden sunulmasıyla Emirates, Tokyo-Haneda'ya gidiş-dönüşlerde konforlu ve rahat bir yolculuk sağlayan kişiselleştirilmiş özel şoförlü transfer hizmeti deneyimi ile Japon premium yolcularına daha üstün hizmet sunacak. Emirates’in özel şoförlü transfer hizmeti geçtiğimiz Mart ayı itibari ile İstanbul Havalimanı uçuşları için de hayata geçmişti. 
 

Emirates'in Şoför Hizmeti Hakkında: 

Emirates, özel şoförlü transfer hizmetini ayrıcalıklı bir premium hizmet olarak sunuyor. 
 
First Class ve Business Class yolcularının seyahat deneyimlerini, havalimanına gidiş-dönüşte konforlu ve rahat bir yolculukla artırıyor. 70'ten fazla şehirde hizmet veren Emirates, her seyahat noktasında saygın araç tedarikçileri ve yetenekli sürücülerle iş birliği yapıyor.

Hiç yorum yok