Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Aytemiz ve shopla 350 Bin AVM ziyaretçisine özel akaryakıt indirimi

Yılbaşı indirimlerinin ilgi çektiği bu dönemde Aytemiz, Esas Gayrimenkul’un Shopla uygulaması ile birlikte özel bir kampanya hazırladı.  7 i...

Yılbaşı indirimlerinin ilgi çektiği bu dönemde Aytemiz, Esas Gayrimenkul’un Shopla uygulaması ile birlikte özel bir kampanya hazırladı. 

7 ilde, Burda AVM ziyaretçisi olan 350 binden fazla Shopla üyesi, 2024 Mayıs ayı sonuna kadar Aytemiz Vaay üzerinden yapacakları her akaryakıt alımında ek yüzde 3 indirimden faydalanacak. 
 


 Tasarrufun öneminin her geçen gün arttığı ve tüketicilerin artık indirimleri daha yakından takip ettiği bu dönemde Aytemiz Vaay ve Shopla’nın sunduğu indirimler, Burda AVM ziyaretçilerinin içini ısıtmakla kalmayacak aynı zamanda depolarını da tasarrufla doldurmasını sağlayacak. 
 
Akaryakıt sektöründe sunduğu avantajlar ve teknolojisi ile öne çıkan Aytemiz Vaay mobil uygulaması, AVM deneyimini geliştiren ve AVM müşterisine özel fırsatlar sunan Shopla ile yepyeni bir iş birliğine imza attı. 
 

Shopla uygulamasını kullanan Burda AVM ziyaretçileri, 31 Mayıs 2024 tarihine kadar sürecek kampanya çerçevesinde Aytemiz Vaay mobil uygulaması üzerinden her akaryakıt alımlarında ekstra yüzde 3’e varan indirimden yararlanacak. 

 
Esas Gayrimenkul bünyesinde faaliyet gösteren Adana’daki 01 Burda AVM, Balıkesir’deki 10 Burda AVM, Bolu’daki 14 Burda AVM, Çanakkale’deki 17 Burda AVM, Kırklareli Lüleburgaz’daki 39 Burda AVM, Kocaeli’ndeki 41 Burda AVM ve Zonguldak’taki 67 Burda AVM’lerinden alışveriş yaparak kapsamlı avantajlar dünyasını keşfeden 350 bini aşkın Shopla kullanıcısı, şimdi de Aytemiz Vaay mobil uygulaması üzerinden indirimli motorin ve benzin alışverişi yapabilecek. 
 
Aytemiz Vaay üyeleriyse Shopla uygulamasını kullanarak, Türkiye’nin 7 ilindeki bu AVM’lerde birbirinden farklı markalarda özel avantajlara sahip olabilecekler. 
 
 31 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerli kampanyadan yararlanmak için Shopla kullanıcılarının akıllı telefonlarına Aytemiz Vaay uygulamasını indirmeleri ve kayıt olmaları gerekiyor. 
 
Aytemiz Vaay’ı indirdikten sonra kaydolup, sol üst köşedeki menü içerisinde yer alan “Katılım Kodu Gir” alanına Shopla üzerinden alacakları kişiye özel kodu girmeleri yeterli. 
 
Böylece Shopla kullanıcıları, Aytemiz istasyonlarından yapacakları her benzin veya motorin alışverişlerinde indirimden ekstra yararlanabilecekler. Shopla kampanyasından, Aytemiz Vaay ile Mobil Ödeme seçeneklerini kullananlar faydalanabilecek. 
 
Aytemiz Vaay uygulaması çeşitli kampanya ve indirimlerden yararlanma imkânı sunarken, çocuğunu ya da evcil hayvanını araçta tek başına bırakmak istemeyenlere; kışın soğukta arabasından çıkmadan, beklemeden, hızlı, temassız şekilde yakıt almak isteyenlere konforlu bir alışveriş deneyimi sağlıyor.
 
Shopla üyeleri, en yakın Aytemiz istasyonuna yol tarifini Aytemiz Vaay mobil uygulaması içerisindeki haritalar bölümünden alabilirler. 
 
Aytemiz Vaay uygulaması hakkında detaylı bilgi için Aytemiz Youtube kanalı ziyaret edilebilir. Ayrıca kampanyaya dair detaylı bilgilere https://www.aytemiz.com.tr/ ve https://www.shopla.com.tr/ adresleri üzerinden ulaşılabilir.

Hiç yorum yok