Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Temsa Motorlu Araçlar Yeni Nesil Dijital Fabrika Platformu İçin SCW.AI ile İş Birliğine İmza Attı

TEMSA Motorlu Araçlar, etki alanını yeni iş birlikleri ile genişletiyor.    Bu doğrultuda üretim endüstrisine kapsamlı bir teknoloji sağlayı...

TEMSA Motorlu Araçlar, etki alanını yeni iş birlikleri ile genişletiyor. 
 

Bu doğrultuda üretim endüstrisine kapsamlı bir teknoloji sağlayıcısı olma yolunda çalışmalar yürüten şirket, şimdi de dijital inovasyon ve yazılım çözümleri sunan Supply Chain Wizard (SCW.AI) ile iş birliğine imza attı. 


 
Sabancı Holding’e bağlı bir şirket olarak faaliyet gösteren TEMSA Motorlu Araçlar, SCW.AI ile iş birliğine imza atarak SCW.AI şirketinin yenilikçi ürününü müşterilerle buluşturacak. 
 
SCW.AI'nin Yeni Nesil Dijital Fabrika Platformu, üreticilere veriye dayalı karar verme çözümlerini birbirine bağlayan bir platform. Özellikle ilaç, yiyecek ve içecek endüstrilerine odaklanan platform, dijital dönüşüm programlarına hız, basitlik ve ölçeklenebilirlik sağlıyor. 
 
TEMSA Motorlu Araçlar ve SCW.AI arasında gerçekleşecek iş birliği kapsamında iki şirket geleceğin üretim ortamını modernize etmek ve dijitalleştirmek için birlikte çalışacak. 
 
Bu iş birliği, Dijital Fabrika platformu ile gelişmiş tedarik zinciri görünürlüğü sunarak ve operasyonlardaki mükemmelliği hızlandırarak imalat endüstrisinin operasyonel verimliliğini artırmayı hedefliyor. 
 
Bu iş birliği sayesinde her iki şirket de artık imalat endüstrilerindeki müşterilerine daha kapsamlı çözümler sunabilecek ve iş değeri yaratmada daha yüksek etki düzeylerinden yararlanabilecek.
 
“Amacımız üretim şirketlerinin dijital dönüşümüne katkı sağlamak” 
 
TEMSA Motorlu Araçlar IoT Endüstriyel Teknolojiler Müdürü Salim Buge iş birliğiyle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “TEMSA Motorlu Araçlar olarak hedeflerimiz doğrultusunda sahip olduğumuz yenilikçi kimliğimizi yeni iş birlikleriyle geliştiriyoruz. 
 
Üretim konusundaki tecrübelerimizi endüstriyel verilerle destekleyerek sektöre teknoloji tabanlı verimlilik sağlayacak birçok yeni çözüm sunmak için yola çıkıyoruz. 
 
Bu kapsamda, yenilikçi bir yazılım (SaaS) firması ve dijital fabrika - dijital tedarik zinciri çözümlerinde uzmanlaşmış global bir oyuncu olan SCW ile de yeni bir birlikteliğe imza attığımız için oldukça mutluyuz. 
 
Bu birliktelikle üretim süreçlerini optimize etmek için son teknolojilerin gücünden yararlanan ürünleri müşterilerle buluşturacağız. 
 
Amacımız uçtan uca tedarik zincirinde verimliliği ve şeffaflığı artırarak üretim şirketlerinin dijital dönüşümlerine katkı sağlamak.”  
 
“TEMSA Motorlu Araçlar ile küresel erişimimiz daha da artacak” 
 
SCW.AI Kurucusu ve CEO'su Evren Özkaya ise şunları söyledi: "Üretim sektörlerinin dijital dönüşümünü hızlandıran yenilikçi, uçtan uca tedarik zinciri çözümleri oluşturmak için uzmanlığımızı birleştirdiğimiz TEMSA Motorlu Araçlar ile bu stratejik ortaklığı kurmaktan heyecan duyuyorum.
 
TEMSA Motorlu Araçlar ile küresel erişimimiz daha da artacak. Ortaklığımız, tamamen otomatikleştirilmiş fabrikalar kurma hedefimizden hareketle, her iki şirketimizin de en son teknolojileri ve hizmetleri sunmasına yardımcı olacak. 
 
Birlikte, üretim endüstrisinin daha çevik, daha esnek, yüksek üretkenlik ve kârlılığa sahip sürdürülebilir bir gelecek durumuna dönüşümünü teşvik edecek ve sürücüsüz tedarik zincirlerinin temelini oluşturacağız."  
 
TEMSA Motorlu Araçlar Hakkında 
Temsa Motorlu Araçlar, 1984 yılından bugüne Mitsubishi Motors’un satış, satış sonrası, servis, yedek parça ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. 
 
Bunlara ek olarak geleceğin teknolojilerine yön veren IoT (Nesnelerin İnterneti), hareket halindeyken konforlu bir yaşam tarzı sunan karavan ve sürdürülebilir elektrikli mobilite alanlarında da çalışmaktadır. 
 
Temsa Motorlu Araçlar, müşteri memnuniyeti odaklı, ihtiyaç ve taleplere en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla hareket etmektedir.  
 
SCW.AI by Supply Chain Wizard hakkında 
İki kere Amerika’nın En Hızlı Büyüyen Şirketleri Inc.5000 listesinde yer alan, Financial Times tarafından Amerika’nın En Hızlı Büyüyen Top 500 Şirketleri Listesi’nde yer verilen ve Gartner’ın Cool Vendor listesinde Supply Chain Execution Technologies kategorisinde gösterilen SCW.AI, inovatif bir yazılım (SaaS) ve teknoloji firması olarak dijital fabrika ve dijital tedarik zinciri çözümünde uzmanlaşmış bir dünya lideridir. 
 
SCW.AI; yaşam bilimleri, ilaç ve tüketim ürünleri sektörlerinde uçtan uca dijital tedarik zinciri dönüşümlerini mümkün kılmak için üreticilere yardımcı olur ve bulut platformu aracılığıyla Nesnelerin İnterneti, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi gibi en son teknolojileri kullanarak ölçeklenebilir dijital çözümler tasarlama, geliştirme ve uygulamada onlarla ortaklık kurar. 
 
SCW.AI, üretim alanlarından yönetim kurulu odalarına uzanan her alanda veriye dayalı karar verme yoluyla sürdürülebilir değer yaratmaya ve şirketlerin bünyesinde halihazırda var olan gizli üretim potansiyelini tamamen ortaya çıkarmaya kendini adamıştır.

Hiç yorum yok