Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Ds Automobiles, Kasımda Finans Ve Takas Desteği Sunuyor

Seyahat sanatının temsilcisi DS Automobiles, Kasım ayına özel, ayrıcalıklı finansman modelleri ve takas desteği avantajları sunuyor.    Benz...

Seyahat sanatının temsilcisi DS Automobiles, Kasım ayına özel, ayrıcalıklı finansman modelleri ve takas desteği avantajları sunuyor. 
 

Benzersiz uzmanlığın yüksek teknolojiyle buluşmasından doğan rakipsiz ve karizmatik tasarımlı premium hatchback DS 4, takas desteği ya da 300 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi fırsatıyla, seyahat sanatını yaşamak isteyenleri DS STORE’lara bekliyor. 


 
Özel tasarımı ile ilk bakışta otomobil severleri kendisine hayran bırakan kusursuz bir silüete sahip DS 7, DS 7 E-TENSE ve DS 7 E-TENSE 4x4 modelleri, takas desteği avantajıyla premium SUV sınıfında muhteşem konforu arayanları hedefliyor. Fütüristik zarafet, kusursuz çizgi ve teknolojik mükemmeliyetin tanımı olan DS Automobiles, DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel, cazip satın alma teklifleri sunuyor. 
 
DS Automobiles’in kasım ayı teklifleri kapsamında; benzersiz uzmanlığın yüksek teknolojiyle buluşmasından doğan eşsiz ve karizmatik tasarımıyla farkını belli eden DS 4 Performance Line benzinli ve dizel seçenekleri , takas desteği ya da 300 bin TL’ye 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi, sınırlı sayıda üretime sahip özel koleksiyon DS 4 Esprit de Voyage benzinli ve dizel seçenekleri ise takas desteği fırsatıyla, sınıfında yepyeni bir tasarım anlayışına sahip bir otomobile sahip olmak isteyenleri bekliyor. 
 
Özel tasarımı ile ilk bakışta otomobil severleri kendisine hayran bırakan kusursuz bir silüete sahip premium SUV modeller, DS 7, DS 7 E-TENSE ve DS 7 E-TENSE 4x4 de takas desteği avantajıyla yeni sahiplerini bekliyor.  
 
Modern SUV Coupe ile kompakt hatchback bir arada 
 
Fütüristik zarafet, kusursuz çizgi ve teknolojik mükemmeliyetin tanımı olan DS Automobiles, yepyeni modelleriyle premium otomobil dünyasındaki konumunu kuvvetlendirmeyi sürdürüyor. 
 
Dünya çapında premium segmentteki pazar payını artırmaya devam eden DS Automobiles, DS 4 ile gelişimine hız katıyor. DS 4, kompakt hatchback sınıfında yepyeni bir tasarım anlayışını kullanıcılarıyla buluşturuyor. 
 
Boyutlarıyla da bunu kanıtlayan DS 4, kompakt 4,40 metrelik uzunluğu, 1,83 metrelik genişliği ve 1,47 metrelik yüksekliği ile etkileyici bir ifadeyi seyahetlerinize ortak ediyor.
 
DS 4’ün profili, akıcılıkla keskin hatları bir araya getiriyor. Gizli kapı kolları, yan tasarımdaki heykelsi yüzeyler ile uyum sağlıyor. 
 
Gövde tasarımı ile aerodinamik tasarımlı ve 19 inçlik jantlara sahip büyük tekerleklerin oranı, DS AERO SPORT LOUNGE konseptinden esinleniyor. 
 
Otomobil, bu sayede görkemli ve özel bir görünüme sahip oluyor. Arka tarafta tavan, teknik bilgi birikiminin bir göstergesi niteliğindeki emaye yüzey baskılı arka camın dik kavisiyle oldukça aşağı uzanıyor. 
 
Silüet, zarif olduğu kadar aerodinamik açıdan da etkili. Arka çamurluklar, kıvrımları ve C sütununu vurgulayan, DS logosunu taşıyan siyah renkli keskin köşeleri ile, fit ve güçlü bir tasarım ortaya koyuyor. 
 
Arkada, lazer kabartmalı balık sırtı deseni ile yeni nesil özgün aydınlatma grubu bulunuyor. DS 4 dışarıdan verdiği premium otomobil hissini, iç mekâna geçildiğinde daha da yukarıya çeken özel tasarımı ile dikkat çekiyor.

Hiç yorum yok