Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Suzuki’den Yılın En Cazip Kampanyası

Suzuki Modellerinde Ekim Ayına Özel Yüzde 0.49 Faizli Kredi Avantajı veya 80 Bin TL’ye Varan Takas Desteği Fırsatı!    Suzuki , Swift Hibri...

Suzuki Modellerinde Ekim Ayına Özel Yüzde 0.49 Faizli Kredi Avantajı veya 80 Bin TL’ye Varan Takas Desteği Fırsatı! 
 

Suzuki, Swift Hibrit, Jimny, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modellerine özel avantajlı ekim kampanyasını duyurdu. 
 
Akıllı Hibrit teknolojisi ve üstün arazi yeteneklerine sahip modelleriyle dikkat çeken Suzuki, Swift Hibrit, S-Cross Hibrit, Vitara Hibrit ve Jimny için %0.49 faizli kredi kampanyasını devreye aldı. 


 
Suzuki, ekim ayı boyunca geçerli olan kampanyada, Swift Hibrit ve Jimny modellerinden birini satın almak isteyenlere 200 bin TL için 12 ay vade ve %0,49 faizli kredi imkânı veya 60 bin TL’lik takas desteği fırsatı sunuyor. 
 
Suzuki, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modellerinden birini satın almak isteyenlere ise 200 bin TL için 12 ay vade ve %0,49 faizli kredi imkânı veya 80 bin TL’lik takas desteği fırsatı sunuyor. 
 
Ek olarak “Ailenize yeni bir Suzuki katın” ana fikri ile Suzuki sahiplerine özel, takas şartı aranmaksızın tüm Suzuki modellerinde anahtar teslim fiyatı üzerinden %3 indirim sağlanıyor. 
 
Suzuki sahipleri, ekim ayı boyunca %3 indirim fırsatı ile birlikte kredi veya takas desteği kampanyalarından birini birleştirerek faydalanabiliyor. 
 
Ülkemizde Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Suzuki, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere özel alım seçenekleri sunmaya devam ediyor. 
 
Tüm modellerinde geçerli 200 bin TL için 12 ay vade ve %0,49 faizli kredi fırsatı sunan Suzuki, kredi fırsatından faydalanmayı tercih etmeyen müşterilerine takas desteği imkanı sunuyor. 
 
Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, akıllı hibrit teknolojisine sahip motor sistemini, yakıt verimliliğini, yüksek performansı, AllGrip 4x4 çekiş sistemini ve en güncel güvenlik donanımlarını bir arada sunan Suzuki S-Cross Hibrit modeli, ekim ayı boyunca takas destekli 1.304.000 TL’den başlayan fiyatlarla veya 200 bin TL için 12 ay vade ve %0,49 faizli kredi avantajıyla yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. 
 
AllGrip 4x4 veya 4x2 çekiş seçenekleriyle tercih edilebilen, standart sunulan güvenlik özellikleriyle segmentinde ön plana çıkan Suzuki Vitara Hibrit, ay boyunca takas destekli 1.204.000 TL’den başlayan fiyatlarla veya 200 bin TL için 12 ay vade ve %0.49 faizli kredi fırsatıyla SUV sevenleri bekliyor. 
 
AllGrip teknojisine sahip 4x4 özelliğiyle ön plana çıkan, doğada olduğu kadar şehir içinde de üstün yetenekli Jimny modeline, takas destekli 1.604.000 TL’den başlayan fiyatlarla veya 200 bin TL için 12 ay vade ve %0,49 faizli kredi imkânıyla sahip olunabiliyor. 
 
Sunduğu zengin donanım özellikleri ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan Swift Hibrit modeline ise takas destekli 984 bin TL’ye veya 200 bin TL için 12 ay vade ve %0,49 faizli kredi seçeneğiyle sahip olunabiliyor. 
 
Ayrıca “Ailenize yeni bir Suzuki katın” ana fikri ile Suzuki sahiplerine özel, tüm Suzuki modellerinde anahtar teslim fiyatı üzerinden takasa şartı olmaksızın %3 indirim sağlanıyor. 
 
Suzuki sahipleri, ekim ayı boyunca %3 indirim fırsatı ile birlikte kredi veya takas desteği kampanyalarından birini birleştirerek faydalanabiliyor.

Hiç yorum yok