Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Volvo otomobilinizde Prime Video ve YouTube’un keyfini çıkarın

Volvo otomobil kullanıcıları otomobilini şarj ederken, sevdiklerini karşılamayı beklerken veya kalabalıktan uzaklaşıp sakin kalmak istediğin...

Volvo otomobil kullanıcıları otomobilini şarj ederken, sevdiklerini karşılamayı beklerken veya kalabalıktan uzaklaşıp sakin kalmak istediğinde, aracında yüklü olan Google Play Store’dan Amazon Prime ve Youtube uygulamalarını kullanıp anın keyfini çıkartabilecek. 
 

Bu özellik, Google Uygulamalar ve diğer hizmetlerin yer aldığı Android işletim sistemine sahip otomobiller için kullanılabilir olacak. Volvo Cars, otomobillerinde Prime Video'yu sunan ilk otomobil üreticileri arasında yer alıyor. 
 


Bununla birlikte YouTube uygulaması da Google yerleşik Volvo otomobillerde önceden yüklenmiş bir uygulama olarak sunulacak. Volvo Cars Yeni Otomobil Programları Global Başkanı Erik Severinson, "Otomobillerimizde Prime Video ve YouTube gibi hizmetlere erişim sunarak, sürücülerimizin hayatlarını daha konforlu hale getiriyor ve sürekli geliştirdiğimiz yazılım ve teknoloji altyapısını güçlendiriyoruz. ‘
 
Müşterilerimizle birlikte büyüyen otomobiller üreteceğiz’ sözümüzü yerine getiriyoruz.” dedi. 
 
Volvo Cars için her şeyin temeli güvenlik olduğundan, video akışına erişim yalnızca otomobil tamamen hareketsiz olduğunda mümkün olacak. 
 
• Prime Video, Google Play'den indirilebilir. Her iki uygulama da Çin, Güney Kore ve Vietnam dışında tüm dünyada Google'ın yerleşik olduğu Volvo otomobillerinde mevcut olacaktır. 
 
• Yukarıda belirtilen özelliklerin ve hizmetlerin kullanılabilirliği pazarlar arasında farklılık gösterebilir. 
 
• Belirli pazarlarda bu hizmetlerin (ve diğer dijital hizmetlerin) akışı için gerekli veriler Volvo Cars tarafından otomobilinizde sağlanamayabilir. Bu hizmet, sağlandığı pazarlarda belirli şartlara, koşullara ve sınırlamalara tabidir. 
 
• Google, Google Play ve YouTube, Google LLC'nin ticari markalarıdır.

Hiç yorum yok