Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Otokoç Sigorta ile Hizli Ve Kolay Bir Şekilde Online Poliçe Satin Alinabiliyor

Otokoç Sigorta’nın yenilenen web sitesinde, online poliçe satın almak hızlı ve kolay.    Müşteriler web sitesi üzerinden hızlı ve karşılaştı...

Otokoç Sigorta’nın yenilenen web sitesinde, online poliçe satın almak hızlı ve kolay. 
 

Müşteriler web sitesi üzerinden hızlı ve karşılaştırmalı tekliflerle sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin sunduğu Kasko, Trafik, Tamamlayıcı Sağlık, DASK, Konut ve Seyahat Sağlık sigorta poliçelerini online satın alabiliyor. 
 
Kaliteli, hızlı çözüm ve avantajlı fiyatlarla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarını sürdüren Otokoç Sigorta’nın web sitesi yenilendi. 


 
Hayatın her anında yanınızda mottosuyla çalışan, Türkiye genelindeki 9 ilde 25 şubesi, 83 uzman çalışanıyla trafik, kasko, sağlık, ev, iş yeri ve BES başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda sektörün öncü ve güvenilir şirketlerinin acenteliğini yürüten Otokoç Sigorta, müşterilerine tüm bu hizmetleri web sitesi üzerinden de hızlı ve kolayca satın alma olanağı sağlıyor. 
 
Bir Otokoç Otomotiv markası olan Otokoç Sigorta; Allianz, Axa, Anadolu, Ak, Türkiye, Mapfre, HDI, Sompo, Doğa ve Neova olmak üzere güvenilir sigorta şirketleri arasından en uygun seçenekleri hem fiyat hem de teminat bazında karşılaştırmalı olarak sunuyor. 
 
 “İhtiyacı anlıyor, en uygun seçenekleri sunuyoruz”  
Otokoç Sigorta web sitesinin müşterilerin sigorta ihtiyaçlarını anlamak ve kişiye yönelik en doğru çözümü avantajlı fiyatlarla sunmak amacıyla yenilendiğini belirten Otokoç Otomotiv’de Otomotiv İş Birimi Lideri olarak görev yapan Uğur Güven, konuyla ilgili görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: 
 
“Otokoç Sigorta olarak müşterilerimize seçenekleri karşılaştırma olanağı sunuyor, ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun poliçelerle her türlü riske karşı güvence altına alınmalarını sağlıyoruz. 
 
Yenilenen web sitemiz sadeleştirilen içeriği ve dinamik tasarımıyla uygun teminatlara göre teklif almayı daha hızlı hale getirirken, kullanıcı dostu yaklaşımıyla sigorta ihtiyaçları hakkında son derece detaylı bilgiler sunuyor. Amacımız en iyi hizmet deneyimiyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak.” 
 
 
Ekim ayının sonuna kadar www.otokocsigorta.com web sitesi üzerinden trafik sigortası, kasko ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinden satın alan sigortalılara, düzenlenen her poliçe için, poliçe sigortalı bilgileri üzerinden 1 çekiliş hakkı verilecek. 
 
 Bu kampanya Otokoç Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.07.2023 tarihli ve E-58259698-255.01.02-41254 sayılı izni ile 01.09.2023 (Saat:00.01)-31.10.2023 (Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. 
 
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.otokocsigorta.com (ücretsiz) web sitesi üzerinden trafik sigortası, kasko veya tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinden herhangi birini satın alan bireysel sigortalılara, düzenlenen her poliçe için, poliçe sigortalı bilgileri üzerinden 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her poliçe için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. 19.11.2023 tarihi itibariyle poliçelerin aktif olması gerekmektedir.

Hiç yorum yok