Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

uber’den taksiler için rezervasyon hamlesi

Global teknoloji platformu Uber, kullanıcılarına önceden taksi yolculuğu rezerve etmelerini sağlayan Uber Rezervasyon ile daha kolay bir tak...

Global teknoloji platformu Uber, kullanıcılarına önceden taksi yolculuğu rezerve etmelerini sağlayan Uber Rezervasyon ile daha kolay bir taksi deneyimi sunuyor. 
 

Global teknoloji platformu Uber, İstanbul ve Ankara’daki kullanıcılarına sarı, turkuaz ve siyah taksi yolculuklarını artık önceden planlayarak uygulama üzerinden rezervasyon yapabilme imkanı sunuyor. 


 
Uber, teknolojisini kullanarak rezervasyon yapılan saatte belirtilen konumdan taksi sürücüsünün yolcuyu almasına yardımcı olacak. 
 
Uber uygulamasında bulunan “Rezervasyon” seçeneğine tıklayarak kullanıcılar, taksi yolculuklarını en az 30 dakika önceden ve en fazla 90 gün önceden rezerve edebilecek. Rezervasyon ücreti sabit bir ücret olup, kullanıcıların seçtiği Uber Taksi ürününe göre değişkenlik göstermektedir. 
 
Rezervasyon seçeneğine tıklayıp, rezerve etmek istenen taksi ürününü seçtikten sonra taksimetre ücreti ile birlikte sabit rezervasyon ücretini de içeren bir tutar görüntülenebilecek. Uber Rezervasyon, yalnızca kredi kartı ile gerçekleştirilen yolculuklarda geçerli olacak.  
 
“Uber uygulamasını kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre sürekli geliştiriyoruz”
 
Uber Rezervasyon özelliğinin Uber’in taksi sektörüne getirdiği bir yenilik olacağına inandıklarını söyleyen Uber Türkiye CEO’su Neyran Bahadırlı, “Global bir marka olarak uygulamamıza Türkiye’deki kullanıcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yeni özellikler eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. 
 
Uber kullanıcıları artık rezervasyon özelliği ile taksi yolculuklarını önceden planlayarak İstanbul ve Ankara’da daha planlı bir taksi deneyimi yaşayabilecekler. Uber teknolojisini kullanarak, ulaşım alanında yenilikler üzerinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Hiç yorum yok