Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

Türkiye Sigorta’dan Avantajlı Kasko

Uygun fiyat ve geniş anlaşmalı özel servis ağı sunan Avantajlı Kasko ile iki yaş ve üstü araçlar Türkiye Sigorta güvencesinde Türkiye Si...

Uygun fiyat ve geniş anlaşmalı özel servis ağı sunan Avantajlı Kasko ile iki yaş ve üstü araçlar Türkiye Sigorta güvencesinde Türkiye Sigorta, yeni ürünü Avantajlı Kasko ile uygun fiyatlarla kasko yaptırma imkânı sunuyor. 
 
 
İhtiyaca yönelik, herkes için ulaşılabilir ürünler sunan Türkiye Sigorta, Avantajlı Kasko ile iki yaş üstü araç sahiplerinin fiyat endişesi olmadan kapsamlı teminatlar ile araçlarını güvence altına almalarını sağlıyor. 


 
Fiyat avantajı ile fark yaratan Avantajlı Kasko, çarpmadan çalınmaya; yangından doğal afetlere kadar geniş ve farklı teminat seçeneklerini tek bir üründe sunuyor. 
 
Ayrıca anlaşmalı özel servislerde onarımın yanı sıra yol yardım, mini onarım gibi farklı hizmet seçenekleri de poliçe kapsamında yer alıyor. 
 
7/24 müşteri desteği ile sigortalılarının her zaman yanında olan Türkiye Sigorta, Avantajlı Kasko kapsamında cam ve onarım hizmetlerini de anlaşmalı özel servislerde geçerli olacak şekilde müşterilerine sunuyor. 
 
 Türkiye Sigorta Genel Müdürü Sayın Taha Çakmak “Türkiye’nin lider sigorta şirketi olarak halkımızın ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve onlar için nitelikli ürünleri sunuyoruz. 
 
Avantajlı Kasko ürünümüzün fiyat avantajı ile araç sahipleri için çok daha fazla tercih edilir bir güvence olacağına inanıyorum. Vatandaşlarımızın bütçesine uygun olarak hazırlanan ürünümüzle kasko ile güvenceye alınmış araç sayısının artmasına destek olacağız. 
 
Önümüzdeki dönemde de geniş kitleler için ihtiyaca yönelik ürünler sunmaya devam edeceğiz.” dedi. Araç sahipleri Türkiye’nin Avantajlı Kasko’suna acente ve banka kanallarından ulaşabiliyor.

Hiç yorum yok